Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
TillDoomsDAY demiş ki:
valla 45 dakkadan fazla zorladı anca girdi 121.128.133.29:15779 dan böle çalışıyosa hiç çalışmasın :D
Dedim ya aynı sorun Troyda var sen en azından girmişsin :mrgreen: Çok fazla premium kullanıcısı olduğundan olsa gerek Troyda çok fazla var..

DangerWalker demiş ki:
bende daha çalışmadı oyuna giremedim
:D bende seni arıyorum nerde bu diye :D Bende çalıştı sonunda girdim. Bak login ol sen bekle sonra hep bekle çıkma giriyo ben persiadaki chardaydım o da deniyodu bi baktım girmiş bowu gördüm şaşırdım parlayışını unutumuşum :D özlemişim charımı ya :kalp: :D

AliceCullen

Bilgiliyim
Rüzgarın Savurduğu,Denizin Boğduğu,İnsanların Üzdü
svs58 demiş ki:
AliceCullen demiş ki:
yaf bende dosyayı değiştirken C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts dosyası olusturulamıyor...Yolun veya dosya adının doğru oldugundan emın olun diye bir hata alıyorm wista işletm sistemim war ne yapmalıyım :?
Attığımız host dosyasını kopyalamayı dene?
rapid kotası doluda ona bı res atıyım denıcem :P :thumbsup:

Dostum ya saat 15:00 gibi açtınız konuyu hala deniyorum olympusa girmemekde ısrar ediyo acama sadece sro client sayfasındamı durmam gerekiyo ? foruma felen bakınıyorum ondanda girmiyor olabilirmi ?

GARMONSU demiş ki:
Dostum ya saat 15:00 gibi açtınız konuyu hala deniyorum olympusa girmemekde ısrar ediyo acama sadece sro client sayfasındamı durmam gerekiyo ? foruma felen bakınıyorum ondanda girmiyor olabilirmi ?
Login de Autologin gelsin çıkma daha ben troya girmiştim o da çok zordu..

svs58 demiş ki:
GARMONSU demiş ki:
Birde öyle deneyeyim :cry: zaten aradada internet gidiyo nasıl bişise yine deniyo sro :D

GARMONSU demiş ki:
svs58 demiş ki:
GARMONSU demiş ki:
Birde öyle deneyeyim :cry: zaten aradada internet gidiyo nasıl bişise yine deniyo sro :D
:mrgreen: :mrgreen:

yha 20dk oldu alpste çara giremiorum herseyi yaptığımdan eminim saat 45dk de girebilirmi 29da girior

ben netstat -n yazdım ama orada ipler yok hosts dosyasına da kopyaladım yapıştırdım kodları ama netstat -n yazıp enter a bastığımız siyah ekranda bu ip ler yok silkroad a girip id pw yi yazıp connect e tıklayarak mı yapacaz bu cmd işini yoksa tıklamadan mı

owww dün 4 saatte girdiğim servera bugün 19 dakikada girdimmmm ya şans yada bu doğruu :D yuppi :D

Bence bu doğru :thumbsup: :D Yhaf kardeşlerim ne kadar zamanda girceğinizi nasıl tahmin edebiliriz ki yarım saat olur en fazla 1 saatte giren duydum hiç 2 saat diyenle karşılaşmadım şuana kadar :?

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt