Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
ben host dosyamı degiştirdim ama serverlardan 26 olanı yazınca bir sürü şey cıkıyo.Neden öyle.Lütfen yardm edin.

~ La ~ demiş ki:
Kemalist demiş ki:
kontrol etmek yerinden dene , ben ikisinide yaptım oldu :)

Ayrıca ikisinide yap eline mi yapışır ^^
tamam ama suan sro acık 4 char dun gece uyumadan bunlara girdim atar mı yaparsam ? :S
Rumata'nın belirttiğimiz C19H28O2.ini dosyasının server=3 yazıp ayarlarsan bişi olmaz. Aksine yaptıktan sonra Rumatayla YENİDEN Silkroad açarsan o açtığın silkroad yeni Iplerden biriyle bağlanır. Açık olanları engellemez. (DENEDİM)

eHia demiş ki:
Tamamm burda açıkladınız o 28 ile 29 da full olur yakında :D Dolmadan yararlanın :D
Bu arada bilgiler için çok teşekkürler. Silkroad oynayanlara büyük yardımı olacaktır...
Dolana kadar yararlanın dediğin gibi :D Önemli değil güle güle kullanalım :lol:

stoRm demiş ki:
ben host dosyamı degiştirdim ama serverlardan 26 olanı yazınca bir sürü şey cıkıyo.Neden öyle.Lütfen yardm edin.
Onlar internete yaptığın BAŞKA bağlantılar. Sen bizim verdiğimiz IP adreslerini ara ortalarında biyerlerde olması gerekir. 26 yazıyosa Rumatayı indir ordan dediğimiz yöntemi yap Rumatayla yapmak birazdaha kolay.

Öyle yapınca illa rumata ile mi girmem lazım yoksa normal girince de oluyor mu ?

stoRm demiş ki:
Öyle yapınca illa rumata ile mi girmem lazım yoksa normal girince de oluyor mu ?
Normal girmek istiyosan başta dediğimiz HOST değiştirme yöntemide olur. 2Sini yapabilirsen %99 oluyor. Eğer yapamazsan oraya HOST dosyasını ekledim onu kopyala+yapıştır yapabilirsin. :thumbsup:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
muhteşem bir çalışma olmuş ellerinize sağlık çok teşekkürler :kalp:

Cynosure demiş ki:
C19H28O2.ini bu dosyayı bulamadım nerede ki ?
Kardeşim Rumatayı yükleyip silkroad klasörünün içine atıyoruz, ayarları yaptıktan sonra Silkroadı aç sonra orada C19H28O2.ini dosyasını görceksin. C19H28O2.ini bu dosya rumatanın ayarlarının kayıt olduğu dosyadır.

net stat bir kez yazdırır diyo 29 u denediğimde şimdi girermi loginledim charı ?

ben söylenenleri ekledim aama o siyah ekrana o 26 27 28 29 lu şeyleri yazınca söz birimi hatalı falan diyo hepsinde böyle diyo

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Cynosure demiş ki:
Rak1 demiş ki:
Cynosure demiş ki:
söz dizimi hatalı diyo ne yapabilirim yardım ?
Silkroad klasörüne at tüm dosyları :wink1:
tüm dosyalar orda zaten hangi dosyayı atıcam başka ?
Vista kullanıyorsan sağ tuş tıkla yönetici olarak çalıştır de loader'a . Loader açılınca pencerede Don't show again box'un yanındaki tiki işaretle gelecektir.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt