extraloob demiş ki:
Prada demiş ki:
Koptuğum olan başlığı Extraloob ILLEGAL activity şeklinde duyurmuşlar. Kendilerinin legal neyi var ki :lol:

bro olay zati silkroad'ın marifeti sro sitesi bizim reklamımızı yaptırıyor taşeron firmalarına yoksa bunca kitle bu bilgilere kaynaklara ulaşamasa oyunu nasıl oynayacaklar ki.

ing cevabımız güzel oldu hele ki müzik müthiş ahahahaaa :headbang: :beer: :buddha: :starving:
Hahaha müzik harika olmuş :lol: :twisted:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
karayip41 demiş ki:
Cevap süper olmuş abi:D:P

merci canımcım merci :muck:

güzel bir cevap verdiğimizi düşünüyoruz bundan sonra el ele büyük işlere imza atacağız anlamına geliyor bu ihihihiii :kalp:

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Rev6 kendi kendini yakcak bence bu reklam extraloob için süper oldu bu gidişle google heran extraloobu alabilir :mrgreen:

Ben bu akşam hemen plutoda rev6yla ilgili 2 global atayım 1 türkçe 1 ingilizce ne yazayım okan abi ? Exl adına ? Reklam iyice pekişsin.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
DreamOn demiş ki:
Ben bu akşam hemen plutoda rev6yla ilgili 2 global atayım 1 türkçe 1 ingilizce ne yazayım okan abi ? Exl adına ? Reklam iyice pekişsin.

mesaj yazılı ilk sayfada yaz işte güzelce ^^

Garip bir olay,gözümde kaliteyi düşürmekten başka bir şey değil..Düşünceler herkese göre değişir,ancak kötü reklamın siteye getirisi götürüsünden azdır.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
merci canlarım merci.

bizi bu günlere getirenler sizlersiniz, tek bir amacımız var Aile ortamı kurup kendi Oyun Parkımızda gülüp eğlenmektir, bunu da tüm yönetim ve sizlerle birlikte yakın temasta olup güzel bir şekilde başardığımızı görüyorum amacımız budur sonrasında bilgi paylaşımı gelir bu bağlamda hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim mucX :kalp:

Yukarı Alt