berkomu demiş ki:
Madrox35 demiş ki:
yaw keşke dediqim tek şey war şu an keske private serverlar için de rev6 daki qibi karakter resmini-durumunu gösteren bir karakter tablosu olsa :P

Her zmn Her yerde En büyük ExL 8)
http://char.silkroad-trader.de/ al ecsronun rev6 sı :D ama sadece ecsro ve vip var

tabi bayaa geride kalmış benim vipde 90 olup soyulan char hala orda 86 lvl :D
:P

bana SJSRO su lzm ama yafs :mrgreen:

Hahaha çok güzel oldu bu Reklam reklam reklam no 1 :EXL gerisi beni bağlamaz :) Tüm Türkiye öğrendi sıra Dünya'ya geldi.

boo

rank8
gordugum gibi ilk soyledigim sey su oldu:

oha rev6yla denk durumundayiz suan

tebrik ediyorum hepinizi ve hepimizi =)

- Resim Silinmiş.

En çok buraya güldüm zaten. Saf reklam. 8)

PS: Sizin "Agbot"unuz ne peki? :roll:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Prada

Uzun zamandır böyle keyiflenmemiştim.. Rev6 gibi SRO sektörünün global anlamda en büyük mekanlarının bizi böyle manşetlere taşımasını görmek bizim büyüklüğümüzün global anlamda kabul gördüğünün en büyük göstergesidir 8)

Rev6 ne yaparsa yapsın tek başlarına yedirmeyiz :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:

haber anasayfamızda yayındadır. http://www.extraloob.com/v6

Dear rev6.com,
We are so grateful to see you supporting us with the news that you have on your main page. So, now we are the main subject of all Silkroad Online gaming communities and we have more guests than ever. rev6.com is as illegal as us for Silkroad online and we both are working for Silkroad Online. Thats the similarity between us. We wish all the three sides luck; silkroadonline.net ~ rev6.com ~ extraloob.com

enjoy its rev6 :kalp:

1) adamların agbot'unun clientless halini crackledik.
2) sonra torque'yi yine agbot ile clientless yaptık.
3) server ve unique stat'larını aldık.

Sonuç olarak adamlar bugün bize savaş ilan etmiş durumdalar ne kadar güzel reklam oldu hep diyorum Dünyanın En Büyük Silkroad Bilgi Paylaşım Sitesiyiz buyurun kanıtı 8)

Saygılarımızla,

/ İngilizce ve Türkçe olarak cevabımızı vermiş bulunmaktayız ceza - eksik etek gibi oldu ahahaa kalbinde ki patlak zarı diktir rev6 :mrgreen:

* Special thx, screamadle :kalp:

Son düzenleme:

Prada

Koptuğum olan başlığı Extraloob ILLEGAL activity şeklinde duyurmuşlar. Kendilerinin legal neyi var ki :lol:

extraloob demiş ki:
/ İngilizce ve Türkçe olarak cevabımızı vermiş bulunmaktayız ceza - eksik etek gibi oldu ahahaa kalbinde ki patlak zarı diktir rev6 :mrgreen:

* Special thx, screamadle :kalp:
Rev6.com Anasayfasından reklam silinmiş bu arada :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Prada demiş ki:
Koptuğum olan başlığı Extraloob ILLEGAL activity şeklinde duyurmuşlar. Kendilerinin legal neyi var ki :lol:

bro olay zati silkroad'ın marifeti sro sitesi bizim reklamımızı yaptırıyor taşeron firmalarına yoksa bunca kitle bu bilgilere kaynaklara ulaşamasa oyunu nasıl oynayacaklar ki.

ing cevabımız güzel oldu hele ki müzik müthiş ahahahaaa :headbang: :beer: :buddha: :starving:

Yukarı Alt