beyler hani burda butun charlar gozukuyoya.Niye benim charim yoqqqqqqq Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Mercury acildigi gunden 2 gun sonra actim daha yeni diyemi acep?

sen 2 gunde gorunmuyo diyosun ama ben 1 aydir 75 lvl gozukuyorum orda :lol: 80 olali aylar yillar oldu :mrgreen:

arkadaslar bence o siteden uzak durun o sitede bi süre kaldınızmı bilgisayarlarınıza bi virüs gibi bisi gönderiyomus we bu virüs sizin bilgisayrdaki bütün bilgilerinizi buluyormus rev 6 ya iletiyomus yoksa naıl bilcak adam sizdeki itemin + sını lvlini aman dikat böle sitelre girmeyelim ne olur ne olmas belki haklı olmıyabilirim ama 1 senelik emeginiz kayboldunda böle düüşünmessiniz Saygılarımla Surprised :lol:

char ı actım adam 67 lwl de kaldı :lol: daha hiç cıkmadı yukarı ehehehe :mrgreen: o site bi ise yaramz her gun update olsa Razz ei de ama yoq ilgilen miyolarda olabilir.

Turk_Akin demiş ki:
arkadaslar bence o siteden uzak durun o sitede bi süre kaldınızmı bilgisayarlarınıza bi virüs gibi bisi gönderiyomus we bu virüs sizin bilgisayrdaki bütün bilgilerinizi buluyormus rev 6 ya iletiyomus yoksa naıl bilcak adam sizdeki itemin + sını lvlini aman dikat böle sitelre girmeyelim ne olur ne olmas belki haklı olmıyabilirim ama 1 senelik emeginiz kayboldunda böle düüşünmessiniz Saygılarımla Surprised :lol:
sacmalama ya wirus iniyomus ole goruyolarmis.yuh ben daha o siteyi hic bilmesken benm charim orda wardida arkadas ss atmisti bak snn char die aaa demistim itemlerimi nerden biliyolar die.sitelere camur atmayin bilip bilmeden Evil or Very Mad biri gelip extraloob a girmeyin wirus koymuslar siteye girince pc nize wirus geliyo id pass inizi orenio charinizi hackliyolar deseler nasil olur acaba yada sen bi site acsan millet camur atsa.. iftira kadar kotu bisey yoktur.camur at izi kalsin misali isler bunlar

murdemon demiş ki:
Silkroadonline Avrupa nın datasını kıracaklarda sizlerin ve bizlerin her itemini gösterecekler daha uzun işleri var onların kahvekeyfi
o siteye gm bildirir anca bilgileri yoksa kimsenin üstünde ne var ne yok bilemez kimse öyle olmasa zaten şifrelerde giderdi herkesin

Yukarı Alt