Ya Arkdaşlar benim çarım Rev6 Search inde aratılınca daha dün çıkıyordu bu gün Rev6 da gezerken bide kendi çarımı aratayım dedim arattım çıkmıyor neden acaba ??? Çarda her zaman onLineyim ... Kötü bir şey mi olacak acaba fikirleri olan lütfen paylaşsın benİmLe ! :think: pray:

LegendMaster demiş ki:
Güncelleme yapılıyordur bro sabret çıkıcaktır.

Gerçekden çok gerildim ya daha dün 104 yapdım ff ledim birden böle rev6 olayı çıkınca acaba kötü bi şey mi olcak diye tedirgin oldum ...

saol kardeşim inş dedigin gibidir :beer:

:)) evet rev6 senin charının banlanacağını biliyor ve iş çıkmasın diye banlanmadan listeden çıkarttı seni :))

şaka bir yana böylesine yüksek bir lvlda böylesine harcanmış bir emekte en ufak tedirginlik insanı ne hallere sokuyor iyi biliyorum herşeyden kıl kapıyor insan acaba birşeymi olucak diye kafasında kuruyor durmadan ama mantıklı düşünürsek rev6 illegal bir site :)) ve senin charına birşey olucak haber joymaxtan rev6 ya gitmez hiç kimseye gitmez :)) merak etme bazen rev6 yanlışlık yapabiliyor benim 90 lvl charımı 98 göstermişti acaba joymax kampanya felanmı yapıyor diye oyuna bir girdim baktım hiç birşey yok :)) dedigim gibi rev6 yanlışlık yapabiliyor korkucak birşey yok.

Yukarı Alt