Takımı
Fenerbahce

Kırmızı Renkteki İbareyi iyi Okuyun 12 Saat geçmişse Rollback olmayacağını Ve Joymax e Nefret Duydukları Yazılıyor.Gm Benim fazla çevirim olmadığı İçin Translate Aracılığı İle Çevirdim umarım Yardımcı Olmuşumdur

Türkçe Çeviri-Google Translate

Siz komünistler gibi davranıyorsun ...
Biz onların hesabını kayıp değil, 1 müşteri, ancak bunların çok ödeme yapan söz ediyoruz.

Ben ancak Joymax gelir, onların oyun, müşteri umursamaz?
Şimdi onlar tercih oyun erişim vermekten Uzman paketi kaldırıldı ...

Böylece Joymax / ve daha fazla müşteri ödeme blok gelir kaybı, ipek kaleminin fiyat yükseltmek telafi etmek yasak yapmalıyım?
Daha gerçekçi olun.
Altın, ama yok olmayacak bot bir hesap satın gerçek oyuncu hala müşteri olup bunların ipek satın gelemez müşteri en içindir.

Kalabalık günlerde 1600 oyuncu, bu yaz, onlar artı bir prim gerektiğini giriş ve 45k/month geliri ortalama 1.600 oyuncu * 30 $ / ay potansiyel geliri tahmin kaybettiği 40 sunucularında hacked sunucu başına 40 oyuncu.

Tüm bu onların da neler neler ve insanların hesap yitirmek üzeredirler gerçekleştirmek için yavaş çünkü.
Evet Fay Joymax değil. Evet Joymax / hesapları satın almak satmak oyunculara herhangi bir koruma sağlamaz.

Bu Joymax onların karşısında müşteri ve gülmek ödeyerek orta parmak çekmek gerektiği anlamına gelmez.
Joymax Talep Eğer onu korumak için değil sizin ID / PW ve bu senin hatan sorumlu olduğunu. Bunlar yanlış değildir.
Ama Joymax kendi oyun hakkında cahil değil, birçok ödeme müşteri iyi olduğunu, oyun keyfini Joymax fay yüksek düzeyde hesap satın aldığını ve bunu gerçekleştirmek büyük ihtimalle olmayacak ve en az gelir + gevşek aktif oyuncunun kazancı hangi gerçekleştiriyor için 5 yıl süreyle mevcut MMO + güzel böyle aptal yönü üzerinde değil gevşek müşteri için çok önemlidir.

Bu konuda GM yakınıyorlardı içine hiçbir nokta, GM çalışanları hesabınız veya gevşek eğer, ne olursa olsun ödeme vardır.
Görünmek müşteri kaybetmeden hem Joymax ve rev6 toplum için bir sorun değil gibi.

, BİR ROLLBACK YAPIYORUZ iddia Bu konuyu herkes temelde insanlar kesmek almak ve oyunu terk etmek istiyorum.
Böylece en etkin oyuncu zaten neredeyse hiç aktif oyuncu olduğunu bilerek sunucuları olacağını daha fazla oyuncu ve dalgalanma etkisi kaybetmeden.

Böylece yerine uzun dönemli etkisi bakarak bencilce hareket başlayabilir, Joymax TOS okuyan ve geri alma değil spam sunucu tarafından akıllı davranmaya çalışıyorum herkese? Durdurmak Joymax kelimeleri tekrarlamak Rev6 geliyor. Joymax aptal, bu çok aptalca gerektiği anlamına gelmez. Gerçekten oyuna olumlu bir etki oluşturmamış kaybetme birçok oyuncu sahip olduğuna inanıyoruz?

Cidden bu topluluk tarafından tiksinti duyuyorum.
Ben Joymax biraz daha fazla müşteri umurumda diliyorum.

Merak edenler için, geri 12h Joymax bir geri alma yapmaz eğer içinde bir rulo olmayacaktır.
Oran zaten çok geç ve ben topluluk daha Joymax fazla nefret vardır.
Ben toplumun en bencilce hareket ve oyun, TEKRAR terk etmek bu kadar çok oyuncu neden inanamıyorum.

Güncellemeler ve müşteri kazanmak içindir toplumun% 1-3 gevşek değil.

Ayrıntılar http://www.rev6.com/forum/showthread.php?20841-May-3rd-2011-Information&p=182304#post182304

Türkçe Çeviri-Google Translate

Bir İpekyolu Hesap satın Kullanıcılar hesap kaybetti.
Bile değil Joymax hata ve bunların TOS karşı olsa da.
Biz Joymax o topluluk yardımcı olmanızı talep ediyoruz.

Size yardım etmek istiyorum yaparsanız, Joymax rapor etmeli ve onlara bu rollback destek bildirin
Eğer madde kayıp eğer Unutmayın, ne yazık ki onları kaybettim, hakkında karakterinin bir rollback yaparak söz etmiyorum.
Ama en azından hesabınıza geri almak.

Rollback SADECE [E-Posta + şifre + emailconfirmation] Mayıs-3.

Biz onların hesabı var hacked her kullanıcı için üzgünüz.
Bu duruma çare için, Joymax ile hesap şifresini değiştirmek için bir Roll Back ve sakatlar özelliğini yapmak gerekir

Çok uzun sunucu açıldı yana yana, çok geri alma için geç olmalıdır.
Bir geri alma isterseniz, bu konuda Joymax soran devam ediyor.

GM iddia ise, büyük ihtimalle olmayacak.
Iyi, hiçbir şey olmaz onlara sormak devam olmazsa ne, sanırım.

Yeni yöntem etkili bir geri alma koymak:

Rollback SADECE [E-Posta + şifre + emailconfirmation] Mayıs-3.
Rollback tüm Masa, geri alma, bilgi sadece bu 3 adet oyuncu öğe yapmayın.

Sadece Hesap numarası ve Gizli Cevap ile şifresini değiştirmek için özellik yakınlarında geçici olarak (1-2 hafta).
Sunucu oyun etkilemez olarak açılmış ise Rollback herkes hesap bilgilerinin bu 3 adet (yapılabilir.
, gevşek madde ve altın, hack var ama geri kendi hesabına almak insanlar.

Bu hesapları kaybettiğini dışında olanlar kimseyi etkilemez, alıcı ipek herhangi bir kötü etkiye neden olmaz?
Veya Joymax herhangi bir veritabanı yedekleme yapmadım ki sorun nedir?

Bu sadece bu konuyu okuyanlar Yine için, sorun hakkında daha fazla bilgi için bu yazı okuyun:

- Resim Silinmiş.​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
gm cindienanın açıklamasını göremedim?
rev6 yöneticisi kendi kendine konuşmuş gibi görünüyor?

rev6 yöneticisi yazının sonunda 1/3 oranında müşteri kaybı olacağını belirtiyor. elbette kendi tahmini bu. bana sorarsanız joymax üzerinde baskı yaratma amaçlı bir yazı. ve evet 12 saat içinde rollback gelmez ise daha da gelmez tarzında yazıyor.

meraklibiber demiş ki:
rev6 yöneticisi yazının sonunda 1/3 oranında müşteri kaybı olacağını belirtiyor. elbette kendi tahmini bu. bana sorarsanız joymax üzerinde baskı yaratma amaçlı bir yazı. ve evet 12 saat içinde rollback gelmez ise daha da gelmez tarzında yazıyor.
evet rev6 kendi ve oyuncuların düşüncelerini yazmış.
joymaxa baskı yapmak için bakalım işe yarayacak mı?

rev6 yöneticisi aslında bugün bizim burda söyledikilerimizi tekrarlamış, yazıda kilit cümle
'Act now or forever stay quiet.' (ya şimdi konuş ya da sonsuza kadar sus)
kullanıcıları joymaxe rollback için baskı yapmaya çağırmış. bunun extraloob a yakışacağını belirtmiştik.
viewtopic.php?f=11&t=249246&hilit=
viewtopic.php?f=11&t=249230&hilit=

ne desek? ilklerin efendisi extraloob demek istiyorum ama dilim varmıyor :)

Takımı
Fenerbahce
volkanka demiş ki:
meraklibiber demiş ki:
evet rev6 kendi ve oyuncuların düşüncelerini yazmış.
joymaxa baskı yapmak için bakalım işe yarayacak mı?
Birkaç Ss ve yazı Eklenmiştir

You guys are acting like communists...
We are talking paying customers that lost their account and not 1 customer but plenty of them.

Siz Beyler komünistler gibi davranıyorsunuz...
Biz 1 değil para ödeyen bir çok müşteriden bahsediyoruz.

I though Joymax cared about their income, their game, their customer?
Now they removed Expert package from giving preferred game access...

Sanıyordum ki joymax gelirini,oyununu,müşterilerini önemser.
Now ile başlayan cümleyi çeviremedim.

So what Joymax should ban/block more paying customer and to compensate their lost of income, raise the price of silk item?
Be more realistic.
Gold bot won't disappear, but actual player who purchased an account are still customer and they are for the most of them customer who can afford to buy silk.

Peki ya silkroad ban/block yemiş müşterilerinden kaybettiği gelirini dengelemek için silk item fiyatlarını arttırsa?
Daha gerçekci olalım.

Gold botlar yok olmayacaktır, fakat satın alma yapan gerçek oyuncular hala müşteridir ve onlar (account kaybı yaşayanlar) daha çok silk alan oyunculardır.
(bu olayla kaybedilen oyuncular gold botlardan çok silk alan oyunculardır demeye getiriyor sanırım.)

40 players per server hacked on 40 servers that 1600 players, this summer on crowded days,
they will need a premium plus to login and that 1600 players * 30$/month which mean 45k/month income lost estimate on potential income.

server başına 40 oyuncu hacklenmiş olsa, 40 serverda 1600 oyuncu eder, yaz serverların dolu olduğu günler.
bu 1600 oyuncu oyuna girebilmek için 1600 premium plus a ihtiyaç duyucak. aylık 30 usd den. bunun anlamı ayda 45.000 dolar potansiyel gelir kaybı demektir.

All that because they are too slow to realize what happening and people are loosing their account.
Tüm bunlardan ötürü onlar (joymax?) neler olacağına karar vermekte çok yavaş davranıyor ve insanlar accountlarını kaybediyor.

Yes it not Joymax Fault. Yes Joymax doesn't give any protection to players who sell/buy accounts.

Evet bu joymaxın hatası değil. Evet joymax char alım satımı yapan oyuncuları korumak zorunda değil.

This doesn't meant that Joymax should pull the middle finger to paying customer and laugh in their face.
Fakat bu joymaxın para harcayan müşterilerine orta parmağını gösterip onlara güleceği anlamına gelmez.

If Joymax Claim that you are responsible for your ID/PW and it your fault for not protecting it. They aren't wrong.
eğer joymax charların id/pw lerinin korunmasında siz sorumlusunuz diyorsa, accountları korumamak sizin hatanız. joymax hatalı değil.

But for Joymax to be ignorant about their own game and not realizing that many paying customer purchaseda high level account to enjoy the game,
well that Joymax fault and they will most likely not realize it and gain least income + loose active player which for a mmo that exist
for 5 years+ is pretty crucial to not loose customer over stupid aspect like this.

Fakat joymax oyuna gözünü yumuyorsa, bir çok oyuncunun oyundan keyf almak için yüksek level account altığını görmezden gelmek bu joymaxın hatasıdır. ve bunun farkına
varmadıkları sürece gelirleri düşücek, aktif oyuncu kaybedicek.
(char alım satımını engelliycem diyosunda kardeşim işler birazda böyle yürüyor diyo joymax e, walla emin de değiliz ama biz böyle yorumladık, ingilizcesi sağlam olan el atsın)

There no point into complaining to GM about it, GM are just employees, they get paid regardless if you loose your account or not.

GMlere şikayette bulunmanın bir anlamı yok, gmler sadece çalışanlardır, onlar siz accountlarınızı kaybetsenizde kaybetmesinizde maaşlarını alarak çalışan kişilerdir.
Seem like loosing customer isn't an issue for both Joymax and rev6 community.
Öyle gözüküyor ki müşteir kaybetmek ne joymax ne de rev6 için mesele değil.

Everyone in this thread that claim DO NOT DO A ROLL BACK, basically want people to get hacked and leave the game
Bu kafadaki herkes rollback olmamasını ve temelde insanların hacklenmesi ve oyunu terk etmelerini istemektedir.

Thus loosing more player and the ripple effect from that would be servers with least active player knowing that there is already almost no active player
Oyuncu kaybetmek ve bunun artması (ripple: dalga dalga yükselmek, oyuncu kaybedişin zaman içerisinde gittikce artacağını dalga dalga artacağını söylüyor)
bir süre sonra neredeyse hiç aktif oyuncu kalmamasına yol açacaktır. (temelde bu tarz oyuncu kaybedişlerle oyunun tadının kaçacağını tadı kaçtıkcada accountlarını kaybetmeyenlerin de oyundan soğuyacağını ima ediyor sanırım)

So to everyone trying to act smart by reciting Joymax TOS and spamming not to rollback the server,can you start looking at the long term effect instead of acting selfishly?
akıllıca(kurnazca) davranmaya çalışıp joymaxe rollback olmaması için mail atan herkes (ya da rollback istemeyenler) uzun vadede kendilerinin nasıl etkileneceğini görmeye başlayabilir mi?

Stop coming on Rev6 to repeat Joymax words. rev6 ya gelip joymaxın kelimelerini tekrarlamayın. Joymax is stupid, this doesn't mean that you should be stupid too.
Joymax aptaldır, fakat bu sizin de aptal olmanızı gerektirmez.

Do you really believe that having that many player loosing their account is a positive effect to the game?
Bir çok insanın accountlarını kaybetmesinin oyun üzerinde gerçekten olumlu etki yapacağına inanıyor musunuz?

Seriously I am disgusted by this community. Cidden bu topluluktan nefret ediyorum (rollback olmamasınn iyi olacağını düşünenleri kastediyor sanıyorum)
I wish Joymax would care a bit more about their customer. Joymaxın müşterilerini biraz dikkate alacağını umuyorum.

For those wondering, there won't be a roll back if within 12h Joymax doesn't do a rollback.
Odds are that it already too late and I hate the community more than Joymax

Joymax 12 saat içerisinde rollback yapmazsa bir daha yapmaz. Zaten şimdiden çok geç. Ama ben bu topluluktan (roolback karşıtları) joymaxden ettiğimden daha çok nefret ediyorum.
I can't believe most of the community acted selfishly and caused this many player to leave the game, AGAIN
Bir çok insanın insanların oyundan ayrılmasına yol açıcak şekilde bencilce davranmasına inanamıyorum.

Updates are meant to gain customer and not to loose 1-3% of the community
Güncellemelerin anlamı müşteri kazanmaktır, %1-3 oranında müşteri kaybetmek değil.

çeviri çok adam akıllı bişey değil ama google translate e göre daha fazla fikir veriyor içerikle ilgili. ingilizcesi sağlam arkadaşlar editleyip yayınlarsa daha da faydalı olacaktır.

Takımı
Fenerbahce
meraklibiber demiş ki:
çeviri çok adam akıllı bişey değil ama google translate e göre daha fazla fikir veriyor içerikle ilgili. ingilizcesi sağlam arkadaşlar editleyip yayınlarsa daha da faydalı olacaktır.
Katılıyorum :coffee:

Takımı
Galatasaray
12 saat ile 1 gün arasında rollback gelir doğru ve mantıklıdır.Neden derseniz bir iki günü geçen uzamalarda oyundaki masum kimselerde level kasıp silk harcaması yapıyorlar ve bazılarıda güzel itemler düşürüyor.Sen bu kadar zaman geçtikten sonra çıkıpta rollback yapacağız dersen bu oyuncularda güven eksikliği meydana getirirsin kimse eskisi gibi charını kasıp item düşürme çabasına girmez,şahsen ben bile o kadar level kastım item düşürdüm gelmesini istemiyorum çünki karakterinin sorumluluğunu elinde tutamamış insanlar yüzünden onca vaktim heba olacak.Bu olan olaylardan en ufak bir kârım yoktur aksine bir tane charım çalındı bu da benim e-mail korumasını sadece o charda yapmamamdan kaynaklı bir sorun,joymax bildiğimiz gibi hesap çalınmalarına karşı bir sistemi mevcut değil ve otoritesini göstermeye çalışıyor rollback ihtimali çok zayıf diye düşünüyorum.

benimde çarım hacklendi, şifremi gizl soru cevabımı kimseye vermemiş olmama rağmen.
eğer sizin çarınızda hacklenseydi vereceğiniz cevap bu olur muydu merak ediyorum?
güzel item düşürenin harcadığı 2 günlük emekle benim 3 yıllık emeğimi eşit tutmanız sizce tutarlı bir adaletmidir merak ediyorum.
ama umarım sizin başınıza gelmez, emeklerinin boşa gitmesi tahmin edebileceğinizden daha üzücü

gokhan133 demiş ki:
benimde çarım hacklendi, şifremi gizl soru cevabımı kimseye vermemiş olmama rağmen.
eğer sizin çarınızda hacklenseydi vereceğiniz cevap bu olur muydu merak ediyorum?
güzel item düşürenin harcadığı 2 günlük emekle benim 3 yıllık emeğimi eşit tutmanız sizce tutarlı bir adaletmidir merak ediyorum.
ama umarım sizin başınıza gelmez, emeklerinin boşa gitmesi tahmin edebileceğinizden daha üzücü
id gs nizi sizden başka kimse bilmiyorsa bilgisayarınızda keylog olma ihtimali var... bence siz hatayı nerede yaptınız onu düşünün...

1/3 kaybetmesi demek 300 milyarda 100 milyar zarar yapar tabi bu rev6nın düşüncesi.

silkroadda cahr satmak yasak bu yüzden böyle bişi yapıldı kuralları okursanız görürsünüz oyundaki tüm hesablar joymax a.ş ye ayittir satışı olamaz diye bi nepze olsun engellemek için yapıldı

Yukarı Alt