sana tapıyorum exl

ps:hesap almak daha kolay olsaydı keşke..gerçi bir anlam ifade etmiyor peygamberlere

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
banbanban demiş ki:
sana tapıyorum exl

ps:hesap almak daha kolay olsaydı keşke..gerçi bir anlam ifade etmiyor peygamberlere

bir söz aklıma ; sadece peygamberlere kutsal kitap inermiş.

Benim anlamadığım bir nokta var, tamam diyelimki hangi ip adresine denememiz gerektiğini anladık.
E ne kadar süre zarfında girceğimiz nerde yazıyor?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kuzum süreleri görmüyor musun mins. yazıyor onun altına bak tablo okumasını da bilmiyorsunuz wahhh.

extraloob demiş ki:
kuzum süreleri görmüyor musun mins. yazıyor onun altına bak tablo okumasını da bilmiyorsunuz wahhh.
Bu aralar derse, Öss'ye çalışmaktan akıl mantık kalmadı ki :roll: 8)
Teşekkür ederim. :kalp: nese:

Ps : Denedim harbiden doğru :twisted:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Arkadaşlar program çalışmıyor diyenler programı kullanmasınlar o zaman, 2 kere güncelledik kimisi çalışıyor kimisi çalışmıyor diyor .. Bizde bu yöntemle giriyoruz demek ki çalışmıyor diyenler beceremiyorlar .. Programsız girmeyi deneyin, bakın hangi IP 'den bağlandıgınıza ona göre sürenize bakın çıkıp tekrar girerek IP falan değiştirin bişeyler yapın yani .. :beer:

BearGrylls demiş ki:
ya emeğe saygısızlık olmasın ama galiba bazı bilgisayarlarda çalışmıyor her türlü denedim hep 28 den giriyor yine de saol :thumbsup:
benim 2 bilgisayarımdada çalışmadı biri xp diğeri vista

ADAMIM HİÇ 1 YARARI YOK PROGRAMIN AÇTIM GİRDİM SEÇTİĞİM SERVER 29 BENİM GİRDİĞİM SERVER 28 NE BİÇİM YAPMISIN PROGRAM BARİ YAPTIN ADAM GİBİ GİRŞEY YAP

Yukarı Alt