Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Spiral demiş ki:
Respect demiş ki:
Bizene Başka silkroad sitelerinin yeniliklerinden :?:
Dostum,yabancı sitelerin linki sorun değil ama yerli sitelerin link lerinin verilmesi sorun..
biz dünyayı sadece yabancı sitelerden takip ediyoruz, bu yüzden sorun değil :muck:

extraloob demiş ki:
Spiral demiş ki:
Respect demiş ki:
Dostum,yabancı sitelerin linki sorun değil ama yerli sitelerin link lerinin verilmesi sorun..
biz dünyayı sadece yabancı sitelerden takip ediyoruz, bu yüzden sorun değil :muck:
alal nasıl bir tepkidir bu? birde mod rütbeli. arkadasım sen bır mod olarak cıkan yenılıklerı kullanıslı olanalrı bıze sunman gerekır kaldı ki rev6 sayesınde serverlarda ne olup bıtıyor takıp ettıgımız tek yer. gayette saygı duyulması gerekılen çalışamları var. tıpkı bu sıtenın calısmalarına duyulması gereken saygı gıbı.

hiç kimse en iyi değildir. ama ıyı olan bır calısmanın daha iyi bir çalışması mutlaka vardır. sen onla rekabet etmek yerıne ornek alıp bırseyler ogrenırsen ayakta kalır ve daha ıyı olursun. bizene gibi bir kelime bir mod'a hıc yakısmamakla bırlıkte kınıyorum.

Benim Bu tepkim özellikle rev6 ya idi.İlerde Yüzlerce İnsan ''karakterim soyuldu'' diye aglarsa kanımca baş mimarı rev6 olacak.Sevmedigim bir site o yüzden böyle bir tepki verdim.
Benim modlugumla ne alakası var Burda herkez eşit herşeyden önce 2 mizde insanız.Benim bu yorumu yapmam senin üstüne bide mod olcan demen Yanlış bir davranış.

Respect demiş ki:
Benim Bu tepkim özellikle rev6 ya idi.İlerde Yüzlerce İnsan ''karakterim soyuldu'' diye aglarsa kanımca baş mimarı rev6 olacak.Sevmedigim bir site o yüzden böyle bir tepki verdim.
Benim modlugumla ne alakası var Burda herkez eşit herşeyden önce 2 mizde insanız.Benim bu yorumu yapmam senin üstüne bide mod olcan demen Yanlış bir davranış.
eyvallah herkes eşit tabi ama seni bizden ayıran bazı özellik verilmiş sana o da modluk. gerektiğinde ben bır uye oalrak 2 ınsan olmalısın gerektıgınde mod bunu unutmamalısın. rev6 ıle ılgılı kişisel düşüncelerini bize yansıtmıyordu verılen cevap verıdıgn cevabı tekrarlarım bızene baska brı sılkroad sıtesınden. ben bu cumleden yukarıda yazdıklarını anlamamı bekleme empati kur yerme gec bır bak yazdıgına. birde mod olacan derım cunku sen bu sekıl kaba saba cevap verıyor anlamadan dınlemeden yazabılıorsan bu sıtenın uyelerıne nasıl hakım olacaksın? burda ınsanlar mod'lara guvenır ve onalrın yaptıgını yapıyor bılmem farkındamısın. siz bu bot guvenlı dıorsunuz bu program ıyı dıyorsunzu bız kullanıyoruz dogrumu? benımde farklı bır kulvarda ınternet sıtem yonettıgım yonlendırdıgım ınsanlar var bu işi bilirim anlıyacagın. neyse dargın kalmayalım :beer:

Rev6 yı bende sevmiyorum zaten silkroad sitesinde yazmıştı bir ara onların sitesine girmeyin vs. yazılar.Ama o sitedeki programcılar başka yerde yok. :P

Respect demiş ki:
cihan bana soracak olursan, kim ne derse desin rev6 sro sitelerinin kralı, bizde türk sro siteerinin kralıyız. Ne derler, bükemediğin eli öpeceksin. Ben rev6 nın büyüklüğünü bu sitedeki kişilerin 99% u gibi kabul ediyorum. Kulandığımız agbotta onarın, testesteron modta onların, e daha tartışmaya gerek yok :thumbsup:

drotalion demiş ki:
Respect demiş ki:
cihan bana soracak olursan, kim ne derse desin rev6 sro sitelerinin kralı, bizde türk sro siteerinin kralıyız. Ne derler, bükemediğin eli öpeceksin. Ben rev6 nın büyüklüğünü bu sitedeki kişilerin 99% u gibi kabul ediyorum. Kulandığımız agbotta onarın, testesteron modta onların, e daha tartışmaya gerek yok :thumbsup:
evet söylediklerindee haklısın ama yani türklerrde söyle bişi yapsalar olmazmııydı mesela biz onları takip ediceğimize onlar bizi takip etseler. :starving: :mrgreen:

Yukarı Alt