Duydumki abimin çalıştığı işyerine japon gelmiş çalışmaya ^^ söyledim haftasonu 2 gün bizde kalsın kabul edip geldi ve İzmir alemlerine Aktık ^^

İlk olarak Evde Takıldıkdan sonra ( sabaha kadar Pc + Tuborg + .. )

Ertesi Gün Nargile içmeye götürdüm

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Sonra Çıktık Alsancak Sokaklarına..Deniz kenarında Aşığı olduğum İzmir'in Alsancağında dolanıyoruz ^^

Sonra baktım Pro satılıyor dedim Promuzdanda tattıralım

- Resim Silinmiş.

Sonra Eve Geldik Sabahladıkdan sonra uyuduk uyandık güzel bir kahvaltı sonra dedim birde Türk kahvesi nasılmış öğretelim Japon misafirimize ^^

- Resim Silinmiş.

Çekemediğim çok resim var ama 2 haftasonudur beraberiz daha çok görüşürüm..

Öğrendimki Teyzesinin Kızı da İzmir'deymiş yakında onunlada görüşmeyi planlıyorum..eğer buluşursak Resimleri yayınlarım yine.

Respect and Friends Maceraları devam edecek ^^

Bu arada nasıl anlaşıyorduk : o az ingilizce biliyordu ingilizce üzerinden anlaşmaya calıstık ^^

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
[b:379d4][color=#00BF00:379d4]Respect[/color][/b] demiş ki:
Öğrendimki Teyzesinin Kızı da İzmir'deymiş yakında onunlada görüşmeyi planlıyorum..eğer buluşursak Resimleri yayınlarım yine.
:mrgreen: :P :mrgreen:
Anladın sen onu Cihan :lol:

Şaka bi yana,ülkemiz turizmine katkılarından dolayı teşekkür ederiz. 8)

Xanthos demiş ki:
[b:67af8][color=#00BF00:67af8]Respect[/color][/b] demiş ki:
:mrgreen: :P :mrgreen:
Anladın sen onu Cihan :lol:

Şaka bi yana,ülkemiz turizmine katkılarından dolayı teşekkür ederiz. 8)
Sabırsızlanıyorum Facebooktan resimlerini gösterdi fena değil ^^

Bir tanısalım sonra Güzel İzmir'imi karış karış gezdiririm..

vaa bizde rakı ikram etmiştik sek içtiler akıllılar votka hesabı tabi 4. shotta yerde =)
shot dediğimi rakı bardağında yapıyolar oda ayrı bi ilginç :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
oy oyyy bir yabancı öyle farklı bir tattır ki anlatamam size cihan bunu az da olsa hissetmiştir anlaşamamak farklı duygulara zevklere sahip olmak ortak bir noktada buluşmak gayet güzel ve inanılmaz zevk veren birşeydir, tebrikler güzelim hem kendini hemde TR'mizi güzelce anlatmışsındır fazlada örf adete girmeyeceğim ama bir çinli kalbi kazanmış olmanızdan dolayı tebrik ediyorum sizleri.

agh aghhh bende keşke brasil fotolarımı paylaşabilsem :P

extraloob demiş ki:
oy oyyy bir yabancı öyle farklı bir tattır ki anlatamam size cihan bunu az da olsa hissetmiştir anlaşamamak farklı duygulara zevklere sahip olmak ortak bir noktada buluşmak gayet güzel ve inanılmaz zevk veren birşeydir, tebrikler güzelim hem kendini hemde TR'mizi güzelce anlatmışsındır fazlada örf adete girmeyeceğim ama bir çinli kalbi kazanmış olmanızdan dolayı tebrik ediyorum sizleri.

agh aghhh bende keşke brasil fotolarımı paylaşabilsem :P
Neden paylaşamıyorsun Brasil fotolarını orayı anlayamadım :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
saçımı başımı yolsunlar sonrasında öyle mi hacım :D :D :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ARK0 demiş ki:
işte bu ya japon'ların neden turizm'de Türkiyeyi seçtiğini şimdi anlıyorum seningibi misafirperver insanlar olduktan sonra daha çok japon çekeriz :kalp:

1) çinlilein anatomisi avrupaya hiç benzemediği için erkeğide kadınıda karşı cinlerini tatmak istiyorlar.

2) türkler olarak bizim dünyada tek bir hatırlarda kalan yanımız var : " Türk gibi güçlü " işte o türk biz olunca heyecan duyuyorlar.

3) TR dünyada gelişmeye en açık pazar her yönden bu yüzden değerlendiriyorlar avrupa ise daha sistemli olduğu için tercih edilmiyor.

Yukarı Alt