belirsizzzzz

Aileden
Kullanacağımız tool forward warp tool. Çok kolay bir işlem, bikaç tıklamayla çok değişik ve hoş sonuçlara ulaşabilirsiniz.
Bunun için kendimize bikaç kurban bulmamız gerekiyo
Ben kurban olarak tom cruise, tarkan, pavarotti ve nikılıs keyç amcalarımı seçtim. Umarım hoşunuza gider.

İlk olarak üzerinde çalışacağımız fotoyu açıyoruz.

- Resim Silinmiş.

Filter-Liquify-Select forward warp tool kısmına geliyoruz

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Burda önemli olan nokta resimdeki kişinin yüz hatlarını fazla bozmadan mümkün olabilecek en komik görüntüyü elde etmek.

Bunun için birkaç küçük tüyo vermek gerekirse, kulakları aşağı sündürmek, çeneyi uzatmak, gözleri büyütmek, yanakları aşağı sarkıtmak, kafaya bombe etkisi vermek gibi biçok işlem sayabiliriz.

Ortaya çıkan sonuçlara önceki ve sonraki halleriyle bakalım.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

saygılarıma
D.mod/BaTTeRST

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
başka bi tool var da adını unuttum şimdi onunla cok daha guzel çalışmalar ortaya çıkıyor ve nerdeyse hiç belli olmuyor ps olduğu(abartmadığınız sürece) ben biara arkadaşlarımın fotolarıyla falan çok oynamıştım onunla süper bişe :lol:

belirsizzzzz

Aileden
Pennywise demiş ki:
başka bi tool var da adını unuttum şimdi onunla cok daha guzel çalışmalar ortaya çıkıyor ve nerdeyse hiç belli olmuyor ps olduğu(abartmadığınız sürece) ben biara arkadaşlarımın fotolarıyla falan çok oynamıştım onunla süper bişe :lol:
hatırlayablirsen güzel olur isterim perde :lol:

addIcFb

Aileden
BaTTeRST bu prog koyarmısın almak isterdim ..tşkrler

ayrıca süpersin

Yukarı Alt