1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Resmen kurtulduk!


 1. IronyOfFate

  IronyOfFate olduser

  Kayıt:
  22 Nisan 2009
  Mesajlar:
  2.077
  Beğenilen Mesajlar:
  2
  Ödül Puanları:
  38
  Meslek:
  Geodesy and Photogrammetry Engineering
  Şehir:
  ღAnkaraღ ๘۩

  [​IMG]
  Cim-Bom, Cassio Lincoln’ü resmen kapının önüne koydu.


  Cim-Bom, Cassio Lincoln'ü resmen kapının önüne koydu. Sarı-kırmızılılar, Futbol Federasyonu'na başvurarak yeni sezon hazırlıklarına katılmadığı için bileti kesilen Brezilyalı oyuncunun sözleşmesini tek taraflı olarak fesh etti. Galatasarayımızın, sambacı için federasyona yaptığı fesih başvurusunun kabul edildiği öğrenildi.

  Federasyon, sarı-kırmızılı kulüp tarafından sunulan belge ve bilgileri geçerli sayarak Lincoln'ün 2011 yılına kadar olan sözleşmesinin tek taraflı iptalini benimsedi. Galatasaray'ın sunduğu belgeler arasında Lincoln'e hazırlık dönemi öncesi çekilen noter onaylı iki ihtarname de yer aldı.

  Lincoln'ün, Galatasaray'da forma giydiği geçtiğimiz iki sezon içinde çeşitli defalar aynı eylemi gerçekleştirdiğine dair belgeler de federasyon kayıtlarına geçti.

  Brezilyalı oyuncunun sözleşme yükümlülüklerini yerine getirmediğini kanıtlayan sarı-kırmızılı yönetimin talebinin kabul edilmesinden sonra, Lincoln'ün adı Galatasaray'ın 2009-10 kadrosu listesinden de çıkarıldı.

  Tek taraflı fesihin ardından Cassio Lincoln'ün, FIFA nezdinde itirazda bulunabileceği kaydedildi. Brezilyalı oyuncuya 2009-10 ve 2010-11 sezonlarına ait ödeme yapmayacak olan sarı-kırmızılı kulübün, FIFA'ya dava açılması durumunda Futbol Federasyonu'na sunduğu belgeleri delil olarak göstereceği öğrenildi.

  Yönetim para cezası da kesti
  Galatasaray'ın fesih öncesi sorumluluklarını yerine getirmeyen Cassio Lincoln'e disiplinsiz davranışları nedeniyle para cezası da kestiği ve bu yaptırımın kendisine iletildiği kaydedildi.
  Kaynak: Milliyet
   
 2. DukeNukem

  DukeNukem rank8

  Kayıt:
  9 Ekim 2007
  Mesajlar:
  7.175
  Beğenilen Mesajlar:
  3
  Ödül Puanları:
  38

  Sonunda :|

  bye Lincoln :byes:
   
 3. IronyOfFate

  IronyOfFate olduser

  Kayıt:
  22 Nisan 2009
  Mesajlar:
  2.077
  Beğenilen Mesajlar:
  2
  Ödül Puanları:
  38
  Meslek:
  Geodesy and Photogrammetry Engineering
  Şehir:
  ღAnkaraღ ๘۩