döne döne basım döndü ama bu kadın aralıklarla sola,saga dönüyor.30 saniye saga 10 saniye sola dönüyor bence... Wink

Ne diyeyim...yok ICQ 170-180 cıkan mı dersin avuda kalkan mı dersin..mühendis olan mı dersin...konuyu açan arkadasın ihmalimi dersin...

HİÇ BİR DOGRU TARAFI YOK..ZEKİ OLAN İNSAN UNUTMAYIN YERİNİ ZAMANINI BEKLİYEN İNSANDIR..SORUYORUM ŞİMDİ SİZE

HİÇ Printscreen aldınız mı...belli zaman aralıklarıyla denediniz mi..bırakın benim ICQ yüksekte bilmem neyimde..ilk aklınızı kullanın ! Exclamation

Kadının yerdeki zıplayan ayağına konsantre olun 30 saniyeye gerek yok ben bi ara 4 ayak görmeye başladım beyin ve zeka çok karmaşık varlıklardır bakın mesela kadının seken ayağına iyice odaklanın ve göz ucuyla 2 bacağının kesiştiği yere bakın ve iyice odaklandıktan sonra beyninize şu yöne dönsün komutunu verin ve gözlerinizi açın kadın istediğiniz yere dönecektir

Jim

rank8
Arkadaşlar kendinizi fazla kapdırdınız herhalde Herkes Vallaha 2 yönede dödüğünü gördüm diyor.Bence 2 yönede döndüğünü görenler normal zeka tek yöne döndüğünü görenler üstün zeka :mrgreen: :mrgreen: ben sadece saat yönüne döndüğünü görüyorum :mrgreen: :mrgreen:

ya resimde hile var milleti kandırmak için yapmışlar belli bir süre saat yönünde dönüyor sonra saat yönünün tersinde dönüyor. evde kime yaptıysam aynı şeyi dedi..

iyi forumlar

Bu zaten bi video ve sağa doğru dönüyor bunu hiç bir insan değiştiremez.Zeka ölçen şeyler daha çok normal resim oluo hareketsiz.Sen onu hareketli gibi görüosun.Ama bunda öle bi mevzu söz konusu değil.Bu bildiğimiz video xD

Yukarı Alt