Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...
Artık bu konuyu ben 4. yerde açıyorum.. Ama kimseden tek bir cevap alamadım. Özellikle "online" olan yetkililere de m attım tınlamadılar ve europe bölümünde de söyldiğim gibi lütfen bana "yanlış yerde açmışsın" gibi yanıtlar vermesinler özür dileyerek söylüyorum..
Legend3 plus kurarken şu resimdeki gibi bi sorun alıyorum biri bana yardım etsin(artık)!!
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yeni bir Legend3 plus kurulum dosyasıyla denemeni öneriyorum. Dosya zarar görmüş olabilir.

PS: Eğer dosyanın sağlam olduğundan eminsen tüm silkroadı PC den kaldırıp sıfırdan kurulum yap.
Silkroadı kaldırdıktan sonra ilk önce SilkroadOnlinevGlobalOfficial_v1.02 i yükleyip üzerine Legend3 plusı kuracan.

Barzo

Setup zarar görmüş sanırsam yenisini indireceksin bende de oldu.
Benim görüşüm...

arkadaşım boşuna kendini hırpalama git bir internet kafeye ordan adam sana çeksin paşalar gibi oyna oyununu :thumbsup:

set up zarar görmüs yada eski wersion un tüm dosyaları silinmemiş olabilir. eski wersion oyun nereye kuruluysa oraya bak tekrar hala dosyalar warsa elle silmeyi dene tabi önce denetim masasından kaldır hala dosya warsa o zaman elle sil. we oyunu c:/ yerine başka bi hard a kur bence

Yukarı Alt