Resim kaynaştırma , kabartmayı gösteren resimli anlatım yapabilrmi biri ?

ve magnetic tool u nasıl kolay kullanabılırız ?

Resimli anlatım olursa cok sevınırım headbang2ft9

Jigsaw

Aileden
Zoom yapcan deli gibi magnetic toolla küçük küçük tık tık tıklayarakresmi seçcen bu kadar. Gerisini Ronin anlatsın. :lolmuch:

Jigsaw demiş ki:
Zoom yapcan deli gibi magnetic toolla küçük küçük tık tık tıklayarakresmi seçcen bu kadar. Gerisini Ronin anlatsın. :lolmuch:
ya hayatımda bu kadar kıl birşey görmedim magnetic tool Mad ya tam kesıyorum sonuna gelıyorum elım 1 mm oynuo kucuk bi şey yuızunden baştan başlıyorum -Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Jigsaw

Aileden
dR.NooB demiş ki:
Jigsaw demiş ki:
ya hayatımda bu kadar kıl birşey görmedim magnetic tool Mad ya tam kesıyorum sonuna gelıyorum elım 1 mm oynuo kucuk bi şey yuızunden baştan başlıyorum -Resim Silinmiş.
+999

Hacım optic mouse kullanıyorsan kocaman bi resim kağıdı al böyle masaya kenarlarına bant yapıştır manyak oluyor hiç kaymıyor hem elini yıkamaya da alışıyosun kağıt pislenmesin diye.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Jigsaw demiş ki:
Hacım optic mouse kullanıyorsan kocaman bi resim kağıdı al böyle masaya kenarlarına bant yapıştır manyak oluyor hiç kaymıyor hem elini yıkamaya da alışıyosun kağıt pislenmesin diye.

puhahaha headbang2ft9 koptum hacım yauf :mrgreen:

+999

ya yok optik hayatta kullanmam saten.. yavaş yavaş alışcaz artık Sad

Neden başa alıyosunki yanlış olan noktaya sağ tıklayıp delete anchor point diyorsun siliyor olmassa action bölümünden tek tek attığın noktaları görebiliyosun ordanda sürükleyip çöpe bıraktığında sorun kalmaz zaten..

Jigsaw

Aileden
Ronin demiş ki:
Neden başa alıyosunki yanlış olan noktaya sağ tıklayıp delete anchor point diyorsun siliyor olmassa action bölümünden tek tek attığın noktaları görebiliyosun ordanda sürükleyip çöpe bıraktığında sorun kalmaz zaten..
Hacım geri dönüşüm kutusuna sürüklüyorum olmuyor kayboluyor mouseun ucundan. Yapamadım.

Şaka bi yana nerde bu çöp kutusu? :lolmuch:

Şaka şuka realdede arkadaşlarım bana ya kral diye hitap eder yada paşa diye sitede de king diyorsunuz süper vallahi :mrgreen: hmm

Yukarı Alt