1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Resident Evil Efsanesi Geri döndü


 1. Mojito

  Mojito  

  Kayıt:
  3 Kasım 2008
  Mesajlar:
  3.690
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  -----
  'Resident Evil Efsanesi' geri döndü


  Biyolojik tehlike tehdidi henüz sona ermedi: Tam da Resident Evil belasının yok edildiği düşünülürken, oyuncuların tüylerini diken diken edecek Resident Evil serisinin son oyunu Resident Evil 5 Avrupa ile aynı anda bugün Aral tarafından satışa sunuldu. PS3 formatı ile görücüye çıkan oyun tüm satış noktalarından temin edilebilecek.  Oyun tutkunlarının büyük bir heyecanla beklediği Resident Evil 5, kanınızı donduracak efektleri ve muhteşem senaryosu ile bir kez daha ekranlarınızda...

  Oyun Hakkında

  Resident Evil kahramanlarından Chris Redfield geri dönerek kötülüğün peşinde tam anlamıyla dünyayı dolaşıyor. Yeni bir organizasyona katılan Chris, insan ve hayvanları beyinsiz, çıldırmış yaratıklara dönüştüren bir bioterörizm tehdidine müdahale etmek için Afrika'ya gidiyor. Bu sefer yanında gücünü, zekasını ve keskin nişan yeteneklerini gösterecek olan yeni ortağı Sheva Alomar da bulunuyor. Chris ve Sheva hayatta kalabilmek için birlikte çalışmalı ve bu şeytani planının arkasındaki gerçeği ortaya çıkarmalılar. Yepyeni işbirliği modunda oyuncular ister Chris, ister Sheva ile oynayarak oyunun farklı yönlerini keşfedecekler. Oyuncular önceki oyunlarda gölgelerden nasıl korkuyorlarsa Resident Evil 5'te de gün ışığından aynı derecede korkacaklar.

  Serinin deneyimli yapımcıları Jun Takeuchi (Lost Planet) ve Masachicka Kawata (Resident Evil 4 Wii Edition, Resident Evil: The Umbrella Chronicles) Metacritic.com ve Gamerankings.com verilerine gore tarihin en başarılı video oyun serilerinden birinin bu yeni oyununda eşsiz bir korku sunuyorlar. İnanılmaz ayrıntılar, gerçekçilik ve control özellikleri ile seriye devrim getirmeyi amaçlayan Resident Evil 5, yeni oyuncuları da kendine çekmeyi başaracak. Oyun için özel olarak geliştirilen yeni teknolojiler, oynanış ve Resident Evil dünyası üzerinde yapılan radikal değişiklikler sayesinde dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların kaçırmaması gereken bir oyun bizleri bekliyor.

  Resident Evil serisi 1996 yılında çıkan ilk oyundan beri 34 milyonun üzerinde sattı ve Sony Pictures'ın milyonlarca dolarlık hasılat sağlayan film üçlemesine de konu oldu. Resident Evil 5 Resident Evil serisini aynı Resident Evil 4'ün yaptığı gibi kökten değiştirecek.