RePuBLiC Of TuRKeY

songulacikgoz_806_mod_Turk_Bayragi_16.jpg

Türkiye Cumhuriyeti

Evet arkadaşlar guildimiz 5 lvl olmuştur ve hızlı bir şekilde eski günlerine kavuşmak için son sürat devam etmektedir..

:arrow: Guildimizin en büyük eylemi ise herkesin ağır başlılığı ile oyunun sadece sanal bir yerden ibaret olduğunu ve efendiliğimizle Türkleri ne kadar yanlış tanıdıklarını yabancılara göstermektir. 8)

:!: :!: :!: Guild Kuralları :!: :!: :!:
:arrow: 1 - Guild içinde kesinlikle KÜFÜR etmek yasaktır.
:arrow: 2 - Guild içi yardımlaşma kaçınılmazdır
:arrow: 3 - Oyundaki herkese yerli yada yabancı saygı göstermek zorunludur.
:arrow: 4 - Guildimiz bir toplanma kampı değildir ve bu sebeple gelen her member guildden atılacaktır.
:arrow: 5 - Bu şartlar altında bizimle sırt sırta oyun oynamak isteyen herkese kapımız açıktır.

Beni hiçbir zaman yanlız bırakmayan ve maddi manevi hiç bir şeyi esirgemeyen herkese sonsuz teşekkürler :muck:

guilde gelmek isteyen arkadaşlar ise ;

AxiShey~Extacy[Master]

KingCobra~TheDeeP
WaxWhine~Wax Whine
DeLyGLaVie~darkonder
WeLeD

arkadaşarımıza pm atabilirler yada guild ismi RePuBLiC olan herhangi bir arkadaşımızdan guilde girmek için istekte bulunabilirler...

Güncelenecektir...!!!
:!:

ben de gelebilirim isterseniz...dün başladim saat gece 12 gibi 27 lvlim...Eger Alirsaniz Pm beklerim:P

iReM 'e :D

iremirem demiş ki:
ben de gelebilirim isterseniz...dün başladim saat gece 12 gibi 27 lvlim...Eger Alirsaniz Pm beklerim:P

tabiki abicim senide aramızda görmekten mutluluk duyarız. yanlız sen yukardaki listede yazılı olan kişilere oyunda olduğun zaman ulaşabilirsen daha çabuk ve kolay girersin guilde...

Extacy demiş ki:
iremirem demiş ki:

tabiki abicim senide aramızda görmekten mutluluk duyarız. yanlız sen yukardaki listede yazılı olan kişilere oyunda olduğun zaman ulaşabilirsen daha çabuk ve kolay girersin guilde...

abicim? :)

başer abi pazar günü seninle konustuktan sonra evde patlama oldu şuanda hertarafım yanık içinde neyse ben sana anlatırım ayrıntılı şekilde

Yukarı Alt