beyler ecsronun sitesinde dolaşırken bazı bot kullanıcıların görevlilere söylendigini gördüm
isimleri:
R3DBuLL,xXxHsNxXx,DeLyGLaVie,NarcenarTR... bunlar bir kaçı arkadaşlar dikkatli olalım bot kullannalarda varsa lütfen kimsenin olmadığı yerlere kursun :!:

red benim biliyorum benim fotom çıkmıştı önceden de botsuz girmiyorum zaten banlanmam %99.98 artık :?

işte şans bize gülüyor :D 0 dan 60-70 lere kadar botla kasanları tanıyorum birşey olmuyo geliyo bize kısmet :)

arkadaşlar bota banlan mamak için Cold : dönen buff koy mayalım neden derseniz gm ve bazı kişi ona bakaraktan size pm atıyor ve pm cevap vermediğiniz taktirdi global a gm sizin bot oldğunuzu iltirler ve bot kullanır ken en çok dikkatli olacağınız şey de herkezin botlu kasma ortamında kasmanız ben öyle yapıyorum ve fire deki ve colda ki dönen buff ları koy madğım süre ce gece sabaha kadar botu tek başına bırakıyorum ne pm var nede gm den bi ses ama siz yinede dikkatli olun bu gmler acımıyor 1 lvl olursunuz

ben de peti aldığım ilk gece bota bırakmıştım o zaman yakalamış :) şans işte

WildKing demiş ki:
Direk banmı atıorlar yoksa 1 lvl mı yapıorl ar ?
şu ana kadar direk ban yaptıkalarını görmedim 1 lv a düşürüyolar
1 lv düşen arkadaşlar charlarını cok hızlı kasıyolar ve tekrar ban yıyolar neden gerekır mı bılmıyorum bnm arkadşım vardı cok ıyı kasıyordu ve ban yedı tekrar 1 lv oldu :( :(

ooo yine 1 lvl olcam o zaman ben :D:D:D

bari çarın build ini değiştireyim ya glaive ya da blader yapayım full str verecem inş banlamaz da 1 lvl yapar sonra yine b0t:D

Yukarı Alt