Arkadaşlar Bilindiği gibi Samsung Galaxy Replika Serileri bire bir olanlar olduğu gibi farklı Kalitede olanlarıda mevcut. Ben bilinçlenmeniz için
ve aklınızda soru işaretleri varsa Samsung Galaxy Korelere ait, kendi yüklediğim Resimleri, Özelliklerini ve fiyatları paylaşıyorum. eğer aklınıza Takılan veya sormak istediğiniz sorularınız olursa, Aramaktan veya mail göndermekten sakın çekinmeyin. unutmadan Kargo gönderileri Bize ait olup, Ürün Kontrol edilebilir olarak gönderiyoruz yani korgoyu teslim almadan önce kutusunu açıp, telefonu inceler ve Ödemenizi öyle yaparsınız. Dediğim gibi aklınızda sormak istediğiniz ne varsa sormaktan sakın çekinmeyin. Telefonlar Tüm Apk. uzantılı ( Samsung Application ) uzantılı tüm programları, SamsungApp ve Google PlayStore'dan indirdiğiniz tüm uygulamalar ile Google Earth apk. uzantılı Dosyasını indirip Dünyayı Sokak sokak, Cadde Cadde gezebiliyorsunuz. Bunu Zaten Resimlerimdede Görebilirsiniz. Bu gibi Android işletim sistemli Telefonları zaten Telefondan Çok bilgisayar gibi Kullanıyorsunuz. Ben Kısaca aşağıda Telefonlarımızın hem Fiyatlarını, Hem Özelliklerini Hemde Resimlerini Paylaşıyorum, inceleyebilirsiniz...

Resim Link'im

http://www.dosya.tc/server24/TVhNnD/Sam ... m.rar.html

Samsung Galaxy Kore Replikaların Özellikleri

Samsung Galaxy Note 3 ( QUARD Core ) DÖRT Çekirdek Android 4.4. 16GB Dahili Hafıza, 2GB Ram, Yüz Tanıma
Hareket Sensörü, Akıllı Video Göz Sensörü, El Temassız Sensörleri, 8 megapixel Arka Kemara, Ön
Kamera, 5,7 inc Ekran, Kalem, Bas Konuş Kulaklığı, 3200mAH Batarya Kapasitesi 1080x1920 ekran Çözünürlüğü, Taşınabilir Modem
( Kendi Hattından Diğer Telefonlara Kablosuz Olarak İnternet Verebilme ) GPS, Wı-Fı --- ( 450 TL ) 1. Kalite

Samsung Galaxy S4 ( Android 4.2.2 ) Made by SAMSUNG. Dört Çekirdek,( Quard Core ) 8mp. Arka Kamera, 2gb Ram, 5'' Ekran
10gb Dahili Hafıza Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera vs. Air Gesture ( El temassız Hava Sensörü, Yüz Tanıma Ekran Kilidi ) ---- ( 420 TL ) 1. Kalite

Samsung Galaxy S4 ( Android 4.2.2 ) KORE. Çift Çekirdek, ( Dual Core ) 8mp. Arka Kamera, 1gb
Ram, 1gb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera vs. ---- ( 340 TL ) 2. Kalite

Samsung Galaxy S4 MINI ( Android 4.2.2 ) Made by SAMSUNG. Çift Çekirdek, 8mp. Arka Kamera, 2gb
Ram, 4,3'' Ekran, 10gb Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera vs. Air Gesture ( El temassız Hava
Sensörü, Yüz Tanıma Ekran Kilidi ) ---- ( 320 TL ) 1. Kalite

Samsung S4 MİNİ KORE ( Android 4.1.9 ) 512 MB Ram 1GB Dahili Hafıza, Çift Çekirdek ( Dual Core
) 5 mp Arka Kamera ( Bu S4 mini Serisinde El sensörü Yok ) ( 250 TL ) 2. Kalite

Samsung Galaxy S3 ( ANDROID 4.1.9 ) VIETNAM. Çift Çekirdek, 5mp. Arka Kamera, 512mb Ram, 500mb
Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps, Ön Kamera, Yüz Tanıma Ekran Kilidi vs. ---- ( 390 TL ) 1. Kalite

Samsung Galaxy S3 ( ANDROID 4.1.9 ) KORE. Çift Çekirdek, 5mp. Arka Kamera, 512mb Ram, 500mb
Dahili Hafıza, Wİ-Fİ, Gps Ön Kamera vs. ---- ( 340 TL ) 2. Kalite

Soru Sormak isterseniz, Arayabilir veya Mail Gönderebilirsiniz.

Hasan
0506 854 52 43
[email protected]

Böyle resim linki mi olur hocam? Doğru düzgün bir siteye uploadlayın resimleri teker teker, yoksa ilanınıza talip çıkacağını sanmıyorum.

Yukarı Alt