Öncelikle herkese selamlar. Benim sorunlarım var biraz. Kasma alanının koordinatları belli mesela şehirden geri dönerken use script kullandığımda o koordinatlar sıfırlanıyor e nasıl geri dönecek. Bir de ben şehre döndüğüm zaman repair yapmıyor silah yandığında şehirde öylece bekliyor ne yapabilirim.

Yardım eden olmayacak galiba şehre döndükten sonra scrollar bitene kadar return basıyor bittikten sonra öylece duruyor çar ne pot alıyor ne repair yapıyor ne de kasma alanına geri dönüyor bunların olması için stop yapıp tekrar start yapmam gerek ama o zaman bota ne gerek var lütfen biri bana bu konuda yardım edebiilir mi şimdiden teşekkürler ...

Oradaki şeylere baktım harfiyen uyguladım fakat dedğim gibi silah kırıldığında şehre return çekiyor ama bitene kadar çekiyor bir de repair seçeneği yok sbotta kendi repair etmiyor silah kırık olduğu için hiçbirşey yapmyor bu sorunlara tam bir cevap verdiğini düşünmüyorum o konunun açıklayıcı ama benim sorunlarım için değil

efeekren demiş ki:
Yardım eden olmayacak galiba şehre döndükten sonra scrollar bitene kadar return basıyor bittikten sonra öylece duruyor çar ne pot alıyor ne repair yapıyor ne de kasma alanına geri dönüyor bunların olması için stop yapıp tekrar start yapmam gerek ama o zaman bota ne gerek var lütfen biri bana bu konuda yardım edebiilir mi şimdiden teşekkürler ...
Yapar biraz beklemen lazım ve npc pencerelerı ıle oynama ve scrıpt kulanıyorsan son satırında ne yazdıgına dıkkat et :thumbsup:

Return scroll almayıp walkback if no scrollsu da işaretledim bu sefer geri bile dönmeye tenezzül etmedi mobların arasında kaldı öyle. returnu çektiğinde de duruyor şehirde ben anlamadım bunu ne tamire ne pot almaya gidiyor yer yok inventoryde ondan mı dedim pot alım miktarını falan da azalttım ama hiç bir faaliyet yok. Return çekiyor kalıyor öyle. Script kaydettim öyle denedim tekrar starta bastığım zaman kasma alanına gidiyor gitmesine de yine tamir falan yok autowalkta ise hiç birşey yapmıyor

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
delireceğim ya kimbilir neyi hatalı yapıyorsun ver char id pw özelden girip sbot ile herşeyini ayarlayayım sonra sbot config dosyasını sana atayım yapıştır sbot klasörüne bebek gibi kassın sonra gel bana dua et 8)

Yukarı Alt