Arkadaşlar bence üyeliklerde +rep,aktiflik oranı vs.gibi şeyler olsun.Mesela hamachiturkteki gibi.

Başka sitelerden özenti işler burda hoş durmaz. Her sitenin ve forumun kendine has bi güzelliği vardır.Bizim forum sitemiz bence gayet güzel. Cool

hem + rep nedir? Ne işe yarayacak?Kimi niçin sınıflandırıyoruz? Zaten üyelerimiz için yıldız ve rütbeler mevcut.

Önerin için teşşekür ederim,benim fikrime göre pek bi anlam ifade etmiyor.Teklifler her zaman tartışılıp güzel sonuçlar çıkarılmalıdır. extraokk

Arkadaşım öncelikle +silk falan ne kadar basit bir forum anlayışı.
Sonra burası pls ciler forumuna döner..Silk pls ciler bitmez.
Dediğimiz gibi Burası Türkiye'nin en büyük Silkroad Online Paylaşım sitesi diğerlerindende farkımız böyle şeylele meşgul olmamamız.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
gereksiz bir konu, bu konuda ki söylemlerimi herks biliyor sanıyordum ama yanılıyormuşum artık bu konuya cevap vermeyeceğim son kez yazayım.

+rep + uzay kılıcı sitemizde hiçbir zaman olmadı olmayacakta Idea

arkadaşlar ben yeniyim bilmiyordum özür dilerim. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Bordo_Bere demiş ki:
arkadaşlar ben yeniyim bilmiyordum özür dilerim. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp sanırım şimdide öğrendin

extraloob demiş ki:
gereksiz bir konu, bu konuda ki söylemlerimi herks biliyor sanıyordum ama yanılıyormuşum artık bu konuya cevap vermeyeceğim son kez yazayım.

+rep + uzay kılıcı sitemizde hiçbir zaman olmadı olmayacakta Idea
ayıptır sorması + uzay kılıcı ne :mrgreen:
hatta biz değişiklik şöyle bir şey getirelim +tanga :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: uzay kılıcı heuuhehuhue :mrgreen:

Yukarı Alt