1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Renault Fluence tanıtımı yapıldı


 1. Kriptex

  Kriptex rank8

  Kayıt:
  19 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  2.458
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  [​IMG]

  Fluence'in son Frankfurt Otomobil Fuarı'nda tanıtılan Flueence Sport Way modeli ise 2010 yılında satışa sunulacak

  Renault-Nissan ittifakının uluslararası mühendislik bölümleriyle işbirliği çerçevesinde geliştirdiği ve Türkiye'de üretilen Renault Fluence modeli Ankara Sheraton Otel'de düzenlenen törenle tanıtıldı.

  Renault Mais Genel Müdürü İbrahim Aybar tanıtımda yaptığı konuşmada Rusya, Romanya, Akdeniz Havzası, Avusturalya, Orta Doğu ve Avrupa'nın da içinde bulunduğu 80 ülkede satışa sunulacak Flueence'in Renault'un ürün arzını güçlendirecek yeni bir dünya modeli olduğunu söyledi.

  Renault markasının ve grubunun marka değerlerine uygun biçimde ''drive the change'' sloganını benimsediğini söyleyen Aybar, tüketiciye ürününü dikte ettiren şirket kültürünün geride kaldığını, birçok otomobil firmasının küresel krizde zor durumda kalmasının nedeninin onlara insan odaklı yaklaşmamalarından kaynaklandığını öne sürdü.

  Günümüz tüketicilerinin üretilen ürünü bizzat kendisinin belirlediğini, tüketicilerin şirket kültürü ve vasfını oluşturduğunu belirten Aybar, ''Otomobil, sadece otomobil değildir. Otomobili sosyalleştirmek ve onun algılanmasını değiştirmek durumundayız. Değişimi yönet sloganını da bu yüzden benimsiyoruz'' dedi.

  RENAULT FLUEENCE'NİN DONANIMI

  Prestijli bir sedan olarak tasarlanan Flueence'in, Authentique ve expression ve privvilege olmak üzere üç donanım seviyesi bulunuyor. Flueence üç yıl veya 100 bin kilometre garantiyle, 37 bin 900 liradan başlayan fiyatlarla Türkiye'de satışa sunulacak. Renault Mais tarafından hazırlanan Flueence'in reklam filmi tüm dünyada gösterilecek.

  Flueence'in son Frankfurt Otomobil Fuarı'nda tanıtılan Flueence Sport Way modeli ise 2010 yılında satışa sunulacak.

  Ece Özbek'in sunumuyla yapılan tanıtımın sonunda düzenlenen kokteylde sanatçı Erol Evgin sevilen parçalarını söyledi.