Sitenin sahipleriyle konuşurken , nezaman satın alabileceğiz diye sorduğumda David, yakında kullanıcıların ,reloggeros un çalıştığını görmesi için free versiyonunu çıkaracaklarını söyledi..

Hadi inşallah :?!!! fiyat hakkında bi bilgi vermedi ama çakal :santa:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Biraz Tbottan Biraz RevBottan Çalınıp Yapılmış Bir Bot... Kaç Ay Önce Gelecekti Hala Gelmedi

abi çıkarmıyolarsa kesin açıkları boldur basit cracklenebilir bişi olmuştur çıksın çıksın hmm hmm hmm

hayabusa_ demiş ki:
abi çıkarmıyolarsa kesin açıkları boldur basit cracklenebilir bişi olmuştur çıksın çıksın hmm hmm hmm
abicim şöle imzalar koymayın yaw. erkeklik duygularım kabarıyor. hava zaten soğuk banyo yapılmaz bu havada :mrgreen: :mrgreen:

abi hangi motor daha hız yapar sence hayabusamı diğer markamı 2 sindede dehşet motor var dimi
ne yapayım motorlara zaafım var headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 extrabeer extrabeer

bu program benim bildigim otomatik oyuna girme programı silkmind gibi ama silkmind den farkı image code yi yazıyodu :) yoksa yanlışmı hatırlıyorum :S

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
deus demiş ki:
bu program benim bildigim otomatik oyuna girme programı silkmind gibi ama silkmind den farkı image code yi yazıyodu :) yoksa yanlışmı hatırlıyorum :S

Yanlış Hatırlamıyorsun Ama Bir Kaç Ay Önce Bot Çıkartacağız Demişlerdi Hangisi Bilinmez Rolling Eyes

Yukarı Alt