Takımı
Galatasaray

♦Hakkında
Bu aslında hiçbir şey yapmayan çok basit bir istemci aracıdır, sadece karakteri açar. Herhangi biri ilgilenirse, oyun içi özellikler ekleyeceğim.

Programın 2 sürümü var, SQL bir ve temel olanı. SQL, kendi sunucunuz için kullanılabilir. SQL, yalnızca mevcut olmayan kullanıcılar yapmak için gereklidir. Karakter oluşturmak SQL gerektirmez.

♦ Nasıl Yapılandırılır
Configuration klasörünü açın ve ayarlarınızı Config.ini, İstemci Bağlantısı bölümünde ayarlayın.

Programda bir bot listesi var. Yeni bir bot eklemek için, (Programda yer alan örnekler)
Data.txt dosyasını aç
Botunuz için başlık ve botunuz için bir kimlik içeren yeni bir satır ekleyin
Config.ini dosyasını açın ve bot başlığınız ve hesap ayarlarınız ile yeni bir bölüm ekleyin.

♦ Gereksinimleri.NET Framework 4.5Visual C ++ Yeniden Dağıtılabilir 2013Internet Bağlantısı

♦Soru&Cevap?
Soru: Program sadece siyah bir ekran gösteriyor?
Cevap:Yükleme sırasında aracın sürümünü kontrol ettiğinden, internet bağlantınızın kullanılabilir olduğundan emin olun.

Soru:Karakterleri açmak için neden gerekenden fazla zaman alıyor?
Cevap:Tanımlanmamış verileri kaçırmak için bazı gecikmeler verdim.

Soru:Bot Karakter canlanmadan önce ve giriş yaptıktan sonra bağlantı neden kopar ?
Cevap:Muhtemelen ikisinden biri.,Sunucuların çoğu şimdi hwıd sınırını kullandığından, bot hwıd paketini göndermez, bu nedenle hwıd sınırına sahip sunuculara erişim yoktur.
Bazı filtreler de istemci erişimi vardır, onlar onları engelliyor olabilir.

♦Gelecek Özellikler
Bununla ilgili bir ilgi bulursam, (trace, using skills, exchange) gibi bazı oyun içi özellikler ekleyeceğim..vb).

♦İndirme Linki
SQL Sürüm (Sunucu Sahipleri İçin)
Download
: here

Normal Sürüm(Oyuncular İçin)
Download
: here

Virüs Taraması: here
Şifreleme nedeniyle dosyayı virüslü göstermektedir.

♦Rapor
Hataları bildirmek veya yeni fikirler önermek için çekinmeyin.

Konu Epvp Sitesinden #HB Alıntıdır.

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Kodlayan arkadaş ilgilenirse ileride güzel bir şeyler çıkabilir ama şu anlık cicioe2

Takımı
Galatasaray
Link güncellenmiştir
Ek özellikler eklenmiştir

Academy kabul özelliği
Otomatik parti oluşturma
Otomatik parti davet kabul özelliği

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Linklerin güncelini bulabilecek var mıdır ? Bana da oyuncu kısmı lazım...

Takımı
Galatasaray
Senin verdiğinle adamın verdiği dosyaların virustotal'lerine baktım da biraz fark var aralarında. Güvenemedim, yine de teşekkürler.
Benin verdiğim 1.02 sanırım guncellemedim adam 1.03 paylaştı koruma olarak kodları gizlemek amaçlı başka bir confuser exe modlu kullanmış sanırım o yüzden o kadar virüs çıkmıştır

Yukarı Alt