1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Reklamlardaki Hileler


 1. Nerissa

  Nerissa rank8

  Kayıt:
  29 Eylül 2008
  Mesajlar:
  696
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  DOMATES KIRMIZI GÖRÜNSÜN DİYE...
  Beyaz'ın ısrarlarıyla bir iki tiyo veren Hakan Yonat ışığın daha iyi yansıması ya da görüntünün daha iyi alınması için bazı hileler yapıldığını söyleyerek "Yapmamız gerekiyor kameranın önüne gelince ışık patlamasın diye bazı şeyler uygulanıyor. Mesela domates o kadar kırmızı değilse üzerine birşey sürüp rengini koyulaştırabiliyoruz. Yemeğin daha iyi çıkması için ufak oyunlar yapılabiliyor" diye konuştu.

  O ÇAMAŞIRLAR ACE'YLE Mİ YIKANIYOR?
  Ace reklamlarından tanınan ve 'Cıırt Ayşe Teyze' olarak hafızalara kazınan Alev Gündoğdu da bir itirafta bulunarak "Sette çamaşır gerçekten yıkanıyor. Ama tanıtılmak için oyun için kullanılan çarşaflara ufak tefek müdahaleler oluyor tabi ki" dedi. Gündoğdu en çok zorlandığı sahnenin de bir çantanın içinden ürünü çıkarmak olduğunu söyleyerek "Klasik bir çantadan çıkarma hareketi var. O beni biraz zorluyor. Yakın plan çekildiğinde özellikle zamanlama kısmı biraz zor. Beni rol yapmaktan daha çok zorlayan da o kısım" şeklinde konuştu.

  MANGALDAN ÇIKAN DUMAN
  Beyaz da sucuk reklamında sürekli yanan mangalı hatırlatarak "O mangal devamlı yanmıyor. Önceden bir kez yakılıyor ama saatler süren çekimler sırasında içine bir şey konularak duman çıkması sağlanıyor" açıklamasını yaptı.

  Beyaz soğuk havalarda ağzıdan duman çıkmasını önlemek amacıyla oyuncuların ağızlarına buz aldıklarını da anlattı
   
 2. Misproject

  Misproject Buralıyım

  Kayıt:
  17 Ekim 2007
  Mesajlar:
  3.879
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Antalya Beach Park
  enteresan hll ossun yapanlara