Bakın 100 light 100 cold 100 bicheon olacak ve garment giyecek neden garment derseniz colda phy defans vardır yani strlerden korunma buffları olacak o yüzden mag lardan korunmak için garment giyicez
Skiller : Bicheon
5 lwde açılan skil bu skil iyi vuruor
7 Lwde Başlayan Combo Skilli Bu Skil 76 Ve 100 lwde açılan baya iyi vuruor ondan
19 Lwdeki Başlayan Skill Yatır Batır Yaparak Ölmekten Kurtulabilir Adama İyi Zarar Verirsiniz
31 lw deki başlayan seri O Skiller Uzaktan Vurur Yeni Skiller Gelince 4 Lü Atma İyi Can Götürür
Bide Olmassa Olmaz Block Skill 10 lwde başlar
Cold
8 Lwde Başlayan Buff Açın Bu Skil Phy Defans Verir
En Altaki 10 lwde Başlayan Skilli Açın
Light
El Yakmamız Light Olacak El Yakma Açın
8 Lw De Başlayan Saldırı Buffu 4-5 K daha fazla vurmanızı saglar
17 lwde Başlayan Şimşek Çakmasını Açın Eziqlere Vurursunuz :beer:
Ve Tabikide Nukeleri Açıcaz
Bu Arada Cold Nukeleri Açılmıycak Fazla İyi Vurmuyor
Okudunuz İçin Saolun Yorumlarınızı Bekliorum :buddha:

Cold nukeleri açılmasın demişsin.Peki 30 lvlda ne yapıcaksın?Tek nuke ile mi kasıcaksın?Bic skilleri var dersen ben bic skillerini pvpde kullanırım başka yerde kullanmam.Tavsiyem cold un 30 ve 50 deki nukeleri açılmalı.Sonraki 2 tanesi açılmamalı...Bu arada oyun sınırı 100 lvl.Bu yüzden 100 cold 100 bicheon 100 light olmalı.Giysi olarakda proyu tavsiye ederim ama yinede siz bilirsiniz...Yapılandırmam benim bu şekildedir bu arada.Kendi anlattıklarım+ arkadaşımızın anlattıkları.Bu yapılandırmayı yapmanızı kesinlikle tavsiye ederim.Update geldi mi serverın nukerlar kralı olucaktır bence :beer:

Zaten Ben Söylemesemde Nukeleri Açarlar Sana Katılıorum 50 e kdr buzz nukerleride açılmalı Ama 70 lwde kapatılmalı çünkü 70 light nuke ve 50 light nuke ile kasılırlar

Yukarı Alt