Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
[ReignOfTurks]

MicroDiam , AdReNaLiN_17 , vurucu_3 İsimli 3 Arkadaşın Aldıkları Kararla ve Diğer Arkadaşlarımızın Desteğiyle Oluşturulan Guild Server'ımıza Hayırlı Olsun.

Guildimize 70 LvL ve Üstü Hemen Hemen Hergün Online Olan Arkadaşlarımızı Bekliyoruz.

Guildimize Katılmak İçin Oyundan : MicroDiam , AdReNaLiN_17 , vurucu_3 : Karakterlerinden Birine Ulaşmanız Yeterlidir.

Şuan Server'ın Sayılı Guildlerinden Olmaya Çok Yakınız.[Allah İzin Verirse :]

- Resim Silinmiş.​

- Resim Silinmiş.​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Başarılar dilerim bende bir NarkoZ luydum şimdi narkozun uniondasınız inşallah hep beraber buyuk işler başarırsınız

Letheal demiş ki:
Bilip bilmediğin şeyler hakkında yorum yapma !
DarkDivision masteri Bizim FuRKaN_NeT 'in 750 M'sini Çaldı.Ayrıca DD'nin Kale Sahibi Olduğu 2 Hafta Süresinde EN Büyük Yardımcısı NarkoZ Oldu.Ama DD Sözünü Tutupta Bandit Fortresste Bize Yardım Etmedi.

FuRKaN_NeT abim sayılır onun 750m ini caldıkları için dedim ayrıca kaleyi almalarında buyuk yardım eden narkozu arkadan bicakladılar maserati sen bilip bilmedigin seyler icin yorum yapma ok? gerci burası bunları konusma yeri degil ama MicroDiam konunuda kirlettik affedersin artık :)

neyse ya tatsız konuları konusmayalım adam guild kurmus ne guzel ya bisey dicem bu guildi ilk gordugumden beri beni bisey cekiyor ismimi nedir super bir isim:)

Süper bir guild oldu cidden tebrik ederim , Herkeze öneririm.. Ve union'umuzdalar :D

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt