arkadaşlar guildimiz lvl 2 oldu 1 gün önce allah nasip ederse bugunde 3 olacak serverda kral olmaya adaysanız ve efendiseniz ve özellikle thiefseniz bu guild tam size göre yaş ortalaması biraz yüksek en yaşlımız 41 en eç ise 17 ona göre muhabbet gani oyunda pm atacanız nick 7evil unutmayın ( 7evil ) bu arada dün uru killed ^^ herkese başarılar

extraloob inşallah okursun özel guild nasıl olunuyo umarım bilgilendirirsin

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
öcelikle başarılar dilerim güzelim umarım sürekli bir dostluğa ve sağlam bir oyun anlayışına sahip bir biçimde yolunuzda hızla ilerlersiniz tebrikler extrabeer

ure kesildi de neden ss leri koymadınız bakayım siteye Rolling Eyes

haa bu arada deneyimlerimi aktarayayım sizlere, bir dostluk kurmak ve sürekliliğini sağlamak istiyorsanız bence sitemizde bir guild bölümü açtırın ve ekibi komple buraya taşıyın tercih sizin ama bir site ile başlantı kurmazsanız guildınız 45 gün sonra tarih olur dostluklarda yalan olur perde

-Resim Silinmiş. bu foto yeter sanırım :lol:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
man no ks ^^ pls man Sad man no KS :@ man no ks zuhahaha :lol: ben ks etmem yahu çünkü kastım yerde cok az adam war :lol: onlarda yabancılar ks yap gitsin :lol: zuhahha extraloob benim msn adresim [email protected] hazım senle konuşabilirmiyiz bir ara eklersen sevinirim :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ss güzel olmuş saturnde bir ilk desene way be serverda yeni heyecanlarda taze oy oyyy :lolmuch: :mrgreen:

oo benden once davranmıssın bakıyorumda :lol:
ss lerı hazırlamıstım updeyt edıcektım afk olmustum neyse burda guıldekı Memberler ve lwl ler var

guıld bu aksam lwl 3 olur buyuk ıhtımal lwl 25+ turklerı beklerız ozelıkle eu clerıc alıncaktır :lol: saygıalr koaly gelsın

bu arada exe bızıde bı renk ayarla :lol: hmm hmm

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
extraloob beni hatırlıyomusun pasificden KaNuNi ben OSMANLILAR guild master hehe ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
wayy kanuni senmisin hatırlamazmıyım dur hemen ekleyeyim msn e hoşgeldin cidden sevindim be nereden nereye mucX

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
evet guild adı ve guild master kim olacak ona göre hemen bölümünüzü açayım sizin extraokk

extraloob nerde bizim özel guildimiz walla o kadar ugraşıyoz bak bugun akşama guild lvl 3 edicez server acılalı daha 5 gün olmadı guild lvl 3 düşün işte KaNuNi ve arkadaşlarının gücünü zuahhaha :lol: şaka makada acıyomusun özel guild ve msn eklememişin :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
tamam guild adı söyle bana bir de master kim hemen açayım bekliyorum mucX

Reing0fFire guild adı masterda AkiroN bu arada msn adresimi aldın mı :lol: ekle muhabbet edelim az :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ekledim hacım snei msne bu arada site içerisinde özel bölüm açtım oranın masterı seni yaptım siteye gelen üyelerini sen alabilirsin ekibe ve renkleri falan sen değiştirirsin baktın yapamıyorsun bir tane global.moda pm at hemen halleder ok extrabeer

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
turkey demiş ki:
Reing0fFire guild adı masterda AkiroN bu arada msn adresimi aldın mı :lol: ekle muhabbet edelim az :lol:
YA bugün Akironla aynı partydeydim Samarkantta kasıyodu Guildin onun olduğunun farkında değildim öğrenmiş oldum bende extraokk

saturn serverında en güsel ortam bizde guild playerlarının yaşlarıda buyuk onun için çocukca muhabbet yok seviyeli bi ortam war extraloob msn ekleseydin cevrim içi olurdun ama deilsin yahu :lol: msn mı kapalı senn :lol:

Yukarı Alt