AÇIKLAMA:
Problem

Bilgisayar başında ne kadar zaman geçiriyorsunuz? yavaş çalışan programlar, arada sırada hiç sebeb yokken kitlenen işletim sisteminiz, genellikle bu durum windows sisteminin tüm bilgilerinin, tüm sırlarının saklı olduğu registry ile alakalıdır. (Registery hakkında detaylı bilgi ). Kurulan ve daha sonra kaldırılan program sistemde ve registry de kalıntılar bırakırlar, başıboş dosyalar kalabilir, işlevsel olmayan başlangıç dosyaları gereksiz yere açılışta çalışıyor olabilir, bozulmuş sürücüler olabilir. Genellikle bu durumlarda sistem stabil değildir. Saçma davranışlar sergileyebilir. Sürekli kitlenmeler meydana gelebilir.

Çözüm

RegistryBooster 2 registry problemleri için kolay ve etkili bir çözüm sunar. Çok derin ve detaylı bir tarama yapar, hatalı bağlantıları, hatalı program kısayollarını, çakışmaları, kayıt hatalarını, bulur ve onarır. Periyodik olarak sisteminizi tarayabilir. Böylece sisteminiz herzamankinden daha stabildir. Kitlenmeler engellenmiş olur. Performansınız artar.

RegistryBooster 2 Size Neler Sunar
Temizleme, onarma, sisteminizi Uniblue tarafından geliştirilen ödül avcısı RegistryBooster ile optimize edin.
# Sisteminizi temizleyerek performansını artırır
Sisteminizdeki kayıp, gereksiz, kullanılmayan, eskimiş, bozuk registry kayıtlarını otomatik olarak siler ve onarır.
# PC nizi onarır ve en iyi çalışma ayarlarına uyarlar
Tüm registry problemlerini ortadan kaldırarak program kilitlenmelerini engeller ve bilgisayarınızı daha efektif kullanmanızı sağlar.
# Gerçekten kolay kullanım
RegistryBooster 2 kullanıcı dostu arayüzü ile kolay kullanım standartlarını tekrar belirliyor.
# Daha fazla tarama
Geliştirişmiş arama motoru ile daha fazla registry alanı ratayabilme.
# Yoksay listesi
Registry ayarlarına daha fazla dikkat etmesi gereken program geliştiriciler için yaratıcı bir çözüm. Belirlediğiniz registry alanları tarama dışında tutulabiliyor.
# Log oluşturma
Registry de ne olup bittiğini bilmek isteyen kullanıclar için tarama sonuçlarının bir kopyası oluşturulabiliyor.
# Windows Vista ile uyumlu
RegistryBooster 2 şimdi vista ile %100 uyumlu çalışıyor. Aynı zamanda Windows XP ve 2000 ile de çalışıyor. İşletim sisteminizin versiyonuna otomatik olarak adapte olarak elle herangi bir ayar gerektirmeden çalışabiliyor.
# Güvenli ve güvenilir
Kilitlenmelerden, bozuk yavaş çalışan ve sürekli hata veren işletim sistemlerinden kurtulmak için en güvenilir çözüm bu konudaki lider yazılım üreticisinden.

RegistryBooster 2 Özellikleri

Kullanıcı Arayüzü
Windows Benzeri Arayüz Sistem Tablasında Kısayol
Otomatik Registry Tarama Tarama Şşlemlerini Görüntüleme
Sistem Genel Durumu ve Tavsiyeler Kapsamlı Yardım Menüsü (ingilizce)

Registry Tarama
Tarama Geçmişi ve Özeti Gelişmiş Hata Bulma Teknolojisi
Otomatik Temizleme Elle Temizleme
Yoksay Listesi Detaylı Hata Tanımlaması
ActiveX, OLE, COM Bölümleri Tarama Yardım Bölümü Tarama
Kullanıcı Yazılım Ayarları Tarama Sistem Yazılım Ayarları Tarama
Paylaşılmış DLL Bölümü Tarama Sistem Sürücülerini Tarama
Hatalı Dosya İlişkilendirmelerini Tarama Başlangıç Bölümü Tarama
Ses ve Aplikasyon Olaylarını Tarama Program Kaldırma Bölümü Tarama

Registry Birleştirme
Registry Birleştirme Geçmişi Otomatik Registry Birleştirme

Yedek & Geri Yükleme
Tarama Sırasında Otomatik Yedekleme Yedek Geçmişi
Tek-klik Registry Yükleme

Ayarlar
Başlangıçta Çalışma Başlangıçta Tarama
Sistem Tablasında Başlama Registry Tarama dan Önce Yedek İstemi

Desteklediği İşletim Sistemleri
Windows 2000 Windows XP
Windows Vista 32-Bit

DOWNLOAD:
http://download.uniblue.com/ub/main/rb/registrybooster.exe
Buda crack i
http://rapidshare.com/files/100789781/RegistryBooster_2_crack.rar.html

Crack Anlatım:
Crack Dosyasının içinde UBVarRB.dll diye bir dosya var onu RegistryBooster 2 programını nereye yüklemisseniz oraya atın.

Yukarı Alt