You have probably noticed that the forum has been moved to a new server. The server change wasn't realized by me, so it will take some time until all bugs occured after the server change will be fixed.
Anlamadım ama biri çevirebilirmi??

Sen muhtemelen, meydanın, yeni bir servisçiye hareket edildiğini fark ettin. Servisçi değişikliği, ben ile fark edilmedi, bundan dolayı o, bir ara alacak, servisçi değişikliği bütün hatalar, meydana gelinceye kadar, ayarlanacak olduktan sonra.
DiYor

spacesman111 demiş ki:
Sen muhtemelen, meydanın, yeni bir servisçiye hareket edildiğini fark ettin. Servisçi değişikliği, ben ile fark edilmedi, bundan dolayı o, bir ara alacak, servisçi değişikliği bütün hatalar, meydana gelinceye kadar, ayarlanacak olduktan sonra.
DiYor

Aynen xD servisçi, okul servisimi bu ya xD

Server
Takımı
Galatasaray
:D

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Buglar fixlendi. Sizlere (EcSRO'da sanırım) daha iyi hizmet vereceğiz. = Kısaca. Gerisinde laga luga yapmış söylememdim. Söyle derseniz söylerim.
Ben bir kere kervan yaparken thiefler daldı :D Ben de dondum :P İnş. düzelmiştir.

Yukarı Alt