REFERANDUM OYUM

• HAYIR

Votes: 262 65,3%
  • EVET

Votes: 140 34,9%

• Total voters
    401
Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Takımı
Galatasaray
Cahil bir toplum,özgür bırakılıp kendine seçim hakkı verilse dahi hiçbir zaman özgür bir seçim yapamaz.Sadece seçim yaptığını zanneder.
Cahil toplumla seçim yapmak,okuma yazma bilmeyen adama hangi kitabı okuyacağını sormakkadar ahmaklıktır! Böyle bir seçimle iktidara gelenler,düzenledikleri...tiyatro ile halkın egemenliğini çalan zalim... ve madrabaz hainlerdir!”...

Neithezche....

BrotherHood demiş ki:
Avenger demiş ki:
Vay be adam resmen tür Türkiyenin önünde fetoyu kutladı. İyi uykular %60'lık kesime.. :uyku:
Lütfen terbiye sınırını aşma azınlıkta kaldın diye veya kendi doğruların için hayır dediğin için başkalarının doğrularına saygı duy demokratik ol çoğunluk verdi kararı Halk verdi bundan ötesi varmı :curtain:
Sen demokratik olarak çoğunluğun kazandığına inanıyorsan sorun yok

BrotherHood demiş ki:
Avenger demiş ki:
Vay be adam resmen tür Türkiyenin önünde fetoyu kutladı. İyi uykular %60'lık kesime.. :uyku:
Lütfen terbiye sınırını aşma azınlıkta kaldın diye veya kendi doğruların için hayır dediğin için başkalarının doğrularına saygı duy demokratik ol çoğunluk verdi kararı Halk verdi bundan ötesi varmı :curtain:
Ben orda terbiyesiz bi kelime göremedim :wink1: Kararı halk verdi ama yarısının okuma yazması yok makara:

ExTrowe demiş ki:
BrotherHood demiş ki:
Avenger demiş ki:
Ben orda terbiyesiz bi kelime göremedim :wink1: Kararı halk verdi ama yarısının okuma yazması yok makara:
:lol:

ExTrowe demiş ki:
BrotherHood demiş ki:
Avenger demiş ki:
Nina Ricci demiş ki:
Cahil bir toplum,özgür bırakılıp kendine seçim hakkı verilse dahi hiçbir zaman özgür bir seçim yapamaz.Sadece seçim yaptığını zanneder.
Cahil toplumla seçim yapmak,okuma yazma bilmeyen adama hangi kitabı okuyacağını sormakkadar ahmaklıktır! Böyle bir seçimle iktidara gelenler,düzenledikleri...tiyatro ile halkın egemenliğini çalan zalim... ve madrabaz hainlerdir!”...

Neithezche....
:thumbsup: :thumbsup:

'u Önemli olan dostluktur denilen yerde...
ExTrowe demiş ki:
BrotherHood demiş ki:
Avenger demiş ki:
Evet hayırcıların okuma oranı %100 zaten Allah aşkına milleti iğnelemeyin bir siz zeki değilsiniz
Herkes oy veriyor sen bu bu için hayır der o adam kendi seçtiği partinin eli daha güçlensin diye evet der veya sen partin için hayır dersin öbürü komi sosyalistleri yargıda istemediği için evet der olay biter :byes:

ExTrowe demiş ki:
BrotherHood demiş ki:
Avenger demiş ki:
Nasıl göremedin feto dedim ya ayıp oldu şimdi. Yazık yav çok yazık. Demokratik olmakla eleştirmenin arasındaki farkı oturup sana burada anlatmayacağım. %42lik bir kesim istemediği bir anayasa ile yönetilecek. O kararını veren halkın %90'ı neye evet dediğini bile bilmiyor. :wink1:

BrotherHood demiş ki:
Herhalde bizim bilmediğimiz bir istatistik kurumunuz var kafadan rakamlar atıyorsun veya atıyorsunuz
evet sizin bilmediğiniz birşeyler var bu sadece bir istatistik kurumu değil^^

Birşey konuşmak için illa kanıtmı gerekiyor ? Gözlemcilik nedir bilirmisin ? 2günlük mesele değil bu. Allah herkeze akıl-fikir vermiş düşünüp konuşmak için.

BrotherHood demiş ki:
Herhalde bizim bilmediğimiz bir istatistik kurumunuz var kafadan rakamlar atıyorsun veya atıyorsunuz
Edit : O zekiliğinle çok iyi yerlere gelirsin sen feto ya küçük gandi tayyipin yerinde olsaydı senide görürdük
http://www.facebook.com/home.php?#!/video/video.php?v=432818800771&ref=mf
bu videoyu izlemelisin bence. izle ver sonra bir düşün . ülkenin böyle olması için sen ve senin gibi evet oyu verenlere teşekkürü borç bilirim.

'u Önemli olan dostluktur denilen yerde...
ZikywaL demiş ki:
BrotherHood demiş ki:
Yapma ya
Sen heralde bizi okuma yazma bilmeyen sabahtan akşama kadar çalışan bir köylü zannettin he onlarda insan unutma alaycı tavırları bırak merak etme ben yeterince okul okudum ve okuyorum herkes cahil değil dostum bir sen görmüyorsun olayları :byes:
@Avenger
Halk seçti Evet diyen herkes cahil değil sen bir ideoloji uğrunamı desem beyin yıkama uğrunamı desem kendi iraden ve kendi fikrinmi desem yoksa sosyal baskı babadan öyle gördüğünden dolayımı bilmem herkes senin gibi düşünmeyebilir ilk önce bunu öğren bunu bil sana yanlış gelen öbürüne doğru gelir ben şimdi evetçilerin neden evet dediğini 2 sayfayla tez yazar gibi anlatırdım değmez daral: makara:

BrotherHood demiş ki:
ZikywaL demiş ki:
BrotherHood demiş ki:
Yapma ya
Sen heralde bizi okuma yazma bilmeyen sabahtan akşama kadar çalışan bir köylü zannettin he onlarda insan unutma alaycı tavırları bırak merak etme ben yeterince okul okudum ve okuyorum herkes cahil değil dostum bir sen görmüyorsun olayları :byes:
@Avenger
Halk seçti Evet diyen herkes cahil değil sen bir ideoloji uğrunamı desem beyin yıkama uğrunamı desem kendi iraden ve kendi fikrinmi desem yoksa sosyal baskı babadan öyle gördüğünden dolayımı bilmem herkes senin gibi düşünmeyebilir ilk önce bunu öğren bunu bil sana yanlış gelen öbürüne doğru gelir ben şimdi evetçilerin neden evet dediğini 2 sayfayla tez yazar gibi anlatırdım değmez daral: makara:
çok iyi anlamışsın benim yorumumu. aferin sana devam et böyle

Herkes oy veriyor sen bu bu için hayır der o adam kendi seçtiği partinin eli daha güçlensin diye evet der veya sen partin için hayır dersin öbürü komi sosyalistleri yargıda istemediği için evet der olay biter :byes:
O kadar zekilerki 100kilo kömüre oy değiştiriyorlar hemen nasada iş ayarlayalım heder olmuşlar oralarda makara: nese:

BrotherHood demiş ki:
@ZikywaL
Sen gözlüğünü çıkar öyle oku bir de istersen ^^
Gerekli mesajı verdim anlayana tabi sen anlamadığına göre hiç tartışmamıza bile gerek yok :lol:
mesajı vermişmişmiş. ulan o gözlük sizin gözünüzde asıl hem de at gözlüğü. bir çıkar da etrafına bak sadece önüne bakmaktan vazgeç.

bu da bugünlük son yorumum umarım 12 dev adam kazanır da keyfimiz biraz da olsa yerine gelir

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt