Az önce aklıma gelen bir projeyi anlatmak istiyorum. özel bir bölümün açılmasını istiyorum. Daha hiç yapılmamış ilk defa burda olacak bir bölüm ^^ Biraz açıklayarak başlıyım anlatmaya :)

Diğer oyunların bölümünün altına bi bölüm açılmasını istiyorum. Kişisel Oyun İncelemeleri Adında. Bu bölümde herkes oynadığı oyunu anlatıp kişisel incelemelerini anlatacak.Heleki benim gibi her oyunu deneyen birini bulursanız o bölümde her oyunun kişisel incelemesi olur. Bu yüzden böyle bi bölüm açılmasını istiyorum. Bir nevi Türkçe First Look olmuş olacak:)

Şimdi diceksinizki herkes kafasına göre açıcak karışıcak o bölüm. Bi kaç kural ve Arşiv ile bu sorunda kalkacak.Örneğin düz anlatımları yani herkesin bildiği anlatımları diğer oyunlar bölümüne alıcaz. Sadece kişisel denemelerinizi ve fikirleriniz olan konuları bu bölüme alıcaz.Resim yada Videoyu Şart koşucaz.Özel bi kaç kural koyucaz. Arşiv e gelincede o bölümde sadece 1 tane sabit konu olucak. Bütün İncelemeler adında ve bütün incelemeri burada toplayacağız. Herkesde birbirine bakarak oyun anlatımlarını geliştirecek hatta belki videolu anlatım bile yapanlar çıkacaktır eminimki. Benimde olacak bi kaç anlatımım videolu tabiki.Ayrıca öyle birşey istiyorumki 20 + oyun incelemesi yapan ve herkesin beğenisini alan kişilere özel birde kişi ismi adıyla alt bölüm açılsın. Ve sadece kendi bölümünde yetki verilsin. Tabi kaç inceleme olduğunu değiştirebilirsinizde.Çünkü 20 oyun az herkes illaki denemiştir bukadar oyunu :) Buna özel birde GameMaster rütbesi gibi birşey yapılırsa harika bir şekilde işlemiş oluyor proje. Eminimki bu yeni proje ile herkes inceleme ve rehber ler ile daha çok uğraşmaya ve paylaşmaya başlayacak. Daha hiç bir yerde olmayan bu projeyi buraya ve birkaç foruma daha açıcam. Benim şimdiden bi dolu rehberim ve incelemem var zaten. Bikere en başta ben başlıcam rehberlerimi toplayıp düzenleyip konu açmaya ki burdan bile kafadan 30 40 tane inceleme var diyebiliriz ^^

Umarım iyi bir şekilde açıklayabilmişimdir projemi çünkü gerçekten çok güzel bir proje olur yapılırsa :)

ByRecLast

Takımı
Galatasaray
Aslında fena olmaz piyasadaki hemen hemen bütün oyunları denedim insanlara oyuna başlamadan önce bir faydamız dokunabilir bilgi mânasında.

Yani mmohunt gibi kendi yapmak yerine site üyeleri first look yapmış olacak ki bence çok güzel olur hem herkes geliştirir kendini ve Türkçe Bol bol First Look görürüz Youtube ve Google da :)

Yukarı Alt