Tüm zamanların en çok izlenen Türk filmi unvanını taşıyan "Recep İvedik''in ikinci filminin çekimleri tamamlandı.

Alınan bilgiye göre, bu yıl gösterime girenler arasında en yüksek izleyici rekorunu 31 hafta gösterimde kalarak toplam 4 milyon 301 bin 641 izleyici ile elde eden ''Recep İvedik'' adlı yapımın ikinci filminin çekimleri İstanbul'da gerçekleştirildi.

Senaryosunu Şahan Gökbakar, Serkan Altuniğne ve Togan Gökbakar'ın yazdığı, yapımcılığını Faruk Aksoy'un üstlendiği filmi, Togan Gökbakar yönetti. Recep İvedik'in tek akrabası babaannesi ile yaşadıklarını anlatan filmde, başrol oyuncusu Şahan Gökbakar'ın (Recep İvedik) babaannesi rolünü, Gülsen Özbakan canlandıracak.

Film, 13 Şubata vizyona girecek.
Fragman için tıklayın

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
izlememiştim perşembe günü tv'de yayınlanacak o vakit izleyip notumu vereceğim ama fragmanlar ve vtr'lerden anladığım cici bir film olmuş 2 ile umarım karizmasını kaybetmez.

Mopneet

SoFiST demiş ki:
SnowFlake demiş ki:
Evcil hayvan aranıyor.Benden olur mu acaba? Yok yok, hayvanım ama evcil değilim.
:mrgreen:
ihihihihihhh o kopardı beni yaf :P :P
evdekilere izlettigimde pederin lafı aynen şu:D lan eşşek sıpası cıktıgı gibi filme götürcen bizi ona göre paranı biriktir hep bizden para cıkmasın dedi annem saolsun yine el altından beni görücek:D:D

Yukarı Alt