Wicked

Game Designer
- Resim Silinmiş.

RebelTurk demiş ki:
Kesinlikle GAMESULTAN 'ı Kullanmayın Onlar yüzünden banlandım....Tam bir hileci... şerefsizler....

K.Bakma Arkadaşım Idea Ama Senin Şu İletin İlgimi Çekti Umrumda Değil Game Sultan Veya Bir Başka Site

Bleki Bu Aralar Siteye Giremiyorum Ancak Geceleri Giriyorum Ve İlgimi Çeken Bütün Konulara Yetişmeye Heyecenanları Sakinleştirmeye Çalışıyorum

Ama Bu Forumun Kuralları Var Ve Bu Kurallar Çerçevesine Tüm Yönetim Dahil Bütün Üyelerin Uyması Gerekir

Yönetimi Geç ... Zaten Yönetim Kuralları Verir Ve Üyeler Kurallara Uyar Game Sultandan Türk Yönetici Bu İletini GÖrür İse Sitemizin Kötülemesine Sebep Olmak İstemezsin Heralde ...

Bir Extraloob Üyesi Olarak Yanlış Bir Hata Yaptığını Düşünüyorum Ve Umarım İstemeyerek Yapmışsındır...

Bir An Önce Silmelisin !!! Exclamation

Idea Yanlış Bir Davranış Biçimi Umarım Yanılırım Exclamation

Ve Herşey Tatlıya Bağlanır mucX

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

bannedddd

Buralıyım
ÖM yolu ile anlatsan daha hoş olurdu çünkü bu tür olayların foruma yansıtılması pek yakışır kalmıyor. Ama neyse...

RebelTurk bence de imzandaki Gamesultan için yazdığın şeyleri sil. Onların şu ana kadar hiçbir yanlışını görmedim ve üyeler imzanı gördükten sonra ön yargı ile yaklaşmasın. Rolling Eyes

Wicked

Game Designer
Rational demiş ki:
ÖM yolu ile anlatsan daha hoş olurdu çünkü bu tür olayların foruma yansıtılması pek yakışır kalmıyor. Ama neyse...

RebelTurk bence de imzandaki Gamesultan için yazdığın şeyleri sil bence. Onların şu ana kadar hiçbir yanlışını görmedim ve üyeler imzanı gördükten sonra ön yargı ile yaklaşmasın.
Ben Sadece Hatasını Anlamasını Söyledim Ama O da Doğru Bende Burda Hatalıyım

Bende Pek Çok Şeyi Bilmiyorum Uyardığın İçin Teşekkürler =)

Bidahaki Sefere Ö.m den Hallederim =)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
özgür bir forum burası ve dileyen dilediği gibi yazabilir birisinin sevdiğini bir başkası sevmek zorunda değildir lakin bir firmaya bir itham varsa açsın bir topic orada tartışalım haklıysa yazısı kalır haksızsa siler bir iletin kendisine mesajımı ve konuyu tartışalım Wink

Sana ve senin yaptığın işlere bir hitap veya küfür vs. yoksa yoluna devam ediceksin..Gülüp geç boşver.Burda herkes özgür..

Wicked

Game Designer
Amacım Tartışmak Yada Uğraşmak Değil Gözüme Çarptı Uyarı Yazısı Yazdım Extra Hacı Uygun Görmedi Dicek Biişi Yok Millete Dalaşmakla Gıcık Yeme Halim Yok Ya Neye Gidim Dalasiim Adama Serbestse serbest Cool

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ehehehee o da doğru da konuyu açıklığa kavuşturur bir firmanın güvenilirliği hakkında bilgi sahibi olurduk bunlar demokratik toplumun gereklilikleridir Wink

Wicked

Game Designer
Sc0rpi0N demiş ki:
Sana ve senin yaptığın işlere bir hitap veya küfür vs. yoksa yoluna devam ediceksin..Gülüp geç boşver.Burda herkes özgür..

Birşeyleri Denemeden Yapmadan Karar Veremezsin Zihninde Büyüteceksin Sonra Konuşacaksın ''Evet? Hayır?'' ( Sonra Yoluna Devam Edeceksin ...) Sonra Keşke Yazsaydım Demiceksin Wink

pfffffff

Aileden
RobZombie demiş ki:
Sc0rpi0N demiş ki:

Birşeyleri Denemeden Yapmadan Karar Veremezsin Zihninde Büyüteceksin Sonra Konuşacaksın ''Evet? Hayır?'' ( Sonra Yoluna Devam Edeceksin ...) Sonra Keşke Yazsaydım Demiceksin Wink
gamesultan hissedarlarindanmisin ?bence hayir...
o zaman sorun yok bence

Wicked

Game Designer
RobZombie demiş ki:

eskiden
bole konusmazdım yaw noldu bana hiç yakıstıramadım kendime Confused

Ne Bu yapacaksın edeceksin taklit gibi oluo ya bırak abi ya

ben yellpazeyi özledim ya yakısmıo bu laflar bana
abi eski OldSchool yellpaze olabilirmiyim ?
çok özledim =((

renkli renkli yazmayı özledim =(

paylasım yapmayı özledim

N ' zaman Rob olduk kendi özümden kaybolduk varmı bole bişi ya =(

ilham gelmio abi yha butun gun pc basındayım o gundur bu gundur girmek içimden gelmio

bişiler oldu kaybettim kendimi bıktım abi ya yap Allah Aşkına

Kavuşiim yellpaze me =((

pfffffff

Aileden
tamam yellpaze sakin ol.ben seni yellpze yaptim yeni bastan,hayirli olsun..

Wicked

Game Designer
ElazigLee demiş ki:
tamam yellpaze sakin ol.ben seni yellpze yaptim yeni bastan,hayirli olsun..

ana bi msj attım yellpaze yazıo şaşırdm =)

çooooooook teşkr ederim bir hatamı daha görmiceksiniz.

heycanlandım birden =)

k. bakmayın

senden de özr dilerim rational baslıı salla transtaydım

yeli geri döndüü oleyyy =))))))

vay be ne nickmis =)

Wicked

Game Designer
RebelTurk demiş ki:
Kardeşim Bu kadar konu açıp kirlilik yapmaya veya reklam etmeye gerek yokdu...ÖM ile bildirseydin silerdim... Zaten sildimde...
ama özr diledm Rolling Eyes =(

tekrar özer diliorm =(

RebelTürk Yaptığım Bu Saçma Başlık için Kendimden Utanıyorum Kalbini Kırdıysam Çok Özr Dilerim
Rolling Eyes =(

Yukarı Alt