Byeler CHaRaCteR ile bu oyuna başladım.Süper Çar Yaptım.Sonrada Çok Haksız bir Takas Yaptım Trygonometry ile.Bugün İse Çarım Hacklendi.Trygonometry ile bir daha çar takası yapmayın!!!

QueyrsmaS demiş ki:
gecmıs olsun trigonometry nin yaptıgı kanıtlandımı?
Taakas Yapalım dedi.İlk şifreyi sen ver dedi bende verdim haliyle.önceden onun olduğu için çar e-mail falan biliodu.ona verdikten sonra giremedim :S

Arkadaşlar ÇARINI BULDUĞU ZAMAN GÖRÜCEKSİNİZ ÇOK UTANACAK AMA İŞ İŞTEN GEÇECEK BEN YAPMADIM DİYORUM SANA BEN YYYAAAPPPMMMAAADDDIIIMMM :cry:

esecenet demiş ki:
Trigonomerty bizimle çar değişerek sitede güven sağladı.SOnrada bu işlere tekrar devam etti.
+1905
Fatih Kardesim Geçmiş Olsun...
Yapnların Yanına KaLmaz Bilesin!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

serkan258 demiş ki:
esecenet demiş ki:
Trigonomerty bizimle çar değişerek sitede güven sağladı.SOnrada bu işlere tekrar devam etti.
+1905
Fatih Kardesim Geçmiş Olsun...
Yapnların Yanına KaLmaz Bilesin!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Öyle bi günah alıyosunuzki sonra bedelini çok ödüyceksiniz Allah'ınızdan bulun başka bişi demiyom.Bu sitede güveniceginiz en iyi kişidir Trigonometry.

Yukarı Alt