Midbroke

Bilgiliyim
Sorun Türü: Yazılımsal
İşletim Sistemi: Windows XP Pro Service Pack 2
Ekran kartı modeli: Ati Radeon X550 256 mb.
RAM: 1 GB

- Resim Silinmiş.

Sorun çıkmadan önce cod4 multiplayer ses kartı yüzünden açılmıyor diye ses kartını silmiştim . Şuan aynı ses kartını gene kurdum bu seferde ses yok . İğrendiğim windows başlangıç sesini bile özledim şimdiden :mrgreen: Ses kartını realtek AC'97 kurmuştum . Güncel bir realtek ses kartı driverini ihtiyacım var ama bulamıyorum :?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
realtek AC'97'nin güncel versiyonunu kur sonrasında denetim masasından ses denetimlerine gel oradan ayarlamaları yap ses sorunu ortadan kalkar.

Midbroke

Bilgiliyim
extraloob demiş ki:
realtek AC'97'nin güncel versiyonunu kur sonrasında denetim masasından ses denetimlerine gel oradan ayarlamaları yap ses sorunu ortadan kalkar.
sorunu çözmüştüm ama buraya yazmayı unutmuşum . AC'97 ' nin güncel versiyonunu indirdim . Bendekini sildim . İntelin cd sinden soundla ilgili birşeyler vardı onu kurdum . Sonra AC'97 yi kurdum . Düzeldi :santa:

AC'97 ' nin güncel versiyonunu indir sendekini sil İntelin cd sinden soundla ilgili birşeyler var onu kur . Sonra AC'97 yi kur . Düzelir. :D

Midbroke

Bilgiliyim
ozan160 demiş ki:
AC'97 ' nin güncel versiyonunu indir sendekini sil İntelin cd sinden soundla ilgili birşeyler var onu kur . Sonra AC'97 yi kur . Düzelir. :D
Çok zekisin :mrgreen:

Yukarı Alt