Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Real Madrid - Villareal 4-2

extraloob demiş ki:
bu ronaldo harbiden tanrı ötesi olamaz 3.golü izleyin adam düşüyor yerden kalkıyor 3 kişiden hızlı davranıp tüm gücüyle şut çekiyor ya günde 10k kalori ile besleniyordur bu dana helal olsun adama bu arada mourinho da ayrı bir tanrı tapıyorum adama 3.gol atılınca nasıl deliriyor rakip yedek kulübesini ağır tahriklere kalkıyor hele 4.golde taraftara el kol hareketi yapıyor ahahaha bayılıyorum sana yeni mesihhh makara:

Son düzenleme:
spiker süpermiş yaa ^^ villarealin attığı gollerdeki son vuruşlara bakın tr de kim atabilir adamlar biliyorlar gol atmayı :buddha:

*Ronaldo'nun 3. golü ofsayt değil mi ya pilot kameradan izlemek lazım :mrgreen:

Sen nasıl bir oyuncusun be allahın kulu 8O
abicim bu nasıl bir adamdır nasıl bir futbolcudur offff bayılıyorum ya şunu söylemek istemiyorum ama ne biliyim bu adam messi falan yalan bu adamın yanında ya offff
Extranın dediği gibi kalkıyor koşuyor dönüyor ters ayakla o kadar efor sarf edip topa vuruyor zor iş bu gerçekten ya helal olsun :buddha: :buddha: :buddha: :kalp: :kalp: :kalp:

Takımı
Besiktas
Ronaldo'nun günü. 3 gol, 1 asist :buddha: Hakikaten 3. golde banada ofsayt gibi geldi fakat ronaldo napmış öyle yaa :mrgreen: adam topu alır almaz tek düşüncesi şutmuşki heralde direk dönerek vurdu ters ayakla tam köşeye. 8O

ps: 3. golde spiker gooool demeye başladı sesi kapadım, 15-20 sn sonra açtım hala goool diyor. daral:

BaSoryong

Buralıyım
Hari nedene bilirki ama messie göre cr7 izmelekten daha fazla haz duyorum

Yukarı Alt