Bu mesaj Lenneth rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lenneth demiş ki:
Fatih Terim'in dedigi gibi ilk 30 dakika oynadigimiz futbolu hic bir takim Real madrid'e karsi oynayamaz. En azindan bizim duzeylerimizde bir takim. Ote yandan Galatasaray'in Drogba'dan ibaret oldugunu, Burak'in bos bir bedenden ibaret oldugunu, Melo'nun ve Dany'in boyle buyuk maclarda ne kadar gerizekali oldugunu anladik. Yapacak bisey yok, 3-4 tamam da 6 biraz fazla oldu. Yine de profesyonellik iste, ne Ancelotti ne modric ne de digerleri asagilamadi bizi, beklemedikleri bir skor aldiklarini ve ilk yari hayli zorlandiklarini soylediler. Olsun, yine de 3 puan kaybettik. 10 tane de yesek 3 puan kaybimiz var, onumuzde daha 5 mac var. Onumuzdeki maclara bakicaz.

[ Mesaj mobilden gonderildi BlackBerry ] mobile

Melo konusunda aynı düşünmüyorum. Performansı hem defansif hemde ofansif olarak çok iyiydi.

Tekrar yazacağım böyle maçlarda bulduğunu atacaksın sen ilk 30 dakikada 5 tane net golü kaçırırsan real sana 6da 16da atar :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bu mesaj Lenneth rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lenneth demiş ki:
@Knick

2 tane gol hatasının merkezi melo.
İkinci golde melonun hatası olabilir fakat asıl hata dany de . Zaten ben 2. golden sonrasına bakmıyorum maçın :)) Ordan sonra melo topu kendi kalesine atsa ne yazar ^^

Yukarı Alt