Rakibimizi tebrik ediyoruz oynadığı maçtan dolayı. :beer:

Ps. Elizabeths ile oynanan maçada bu skor yakışır. 3-1. makara: :twisted:

Aramıza yeni arkadaşlar katıldı ona rağmen düşünce birliği sağladık ama sahaya yansıtamadık önde basarak başladık rakibimizin uzun ara pasları ve kalecimizin sağlık sorunları yenilgimizin en büyük nedeniydi yinede güzel maçtı bizi destekleyenlere teşekkür ediyoruz.

Takımı
Besiktas
Cidden güzel maçtı, maçın ilk dakikalarında HB ile 1-0 öne geçtik, fakat arveleson ( :buddha: ) sağolasun maçı çevirmeyi başardılar ^^ Tebrikler hacım tekrar.

HeartBeat 1 saatde 2 maça çıktı :D
ps: baksana şu Beer savunmasına adamlar çizgi halinde oynuyor yav pray:
çok iyisiniz arkadaşlar...

Tam yemeğin ortasında maça çağırıldım.Bir yandan peder bağırıyor,bir yerden annem bağırıyor kapattırcam interneti diye.Hatta maç içinde ara sıra içeri gittim.Kulübümden özür diliyorum. :muck:

Adith demiş ki:
Tam yemeğin ortasında maça çağırıldım.Bir yandan peder bağırıyor,bir yerden annem bağırıyor kapattırcam interneti diye.Hatta maç içinde ara sıra içeri gittim.Kulübümden özür diliyorum. :muck:
Önemli değil bro sonuçta kazandık :muck: :beer:

Takımı
Galatasaray
Hb ne ara transfer edildi,kimden izin alındın federasyona ne zaman bildirildi kaptanla iletişime geçildi mi de bu adam maçta oynadı ?

Hayret hacım ben de şaşırdım valla, 1 saat önce FC SPORT ile maça çıkıyor kaybediyoruz ve 1 saat sonra Elizabeth ile lig maçına çıkıyor.

Takımı
Besiktas
Arkadaşlar, dün federasyonda karısıklıklar, kural ihlalleri oluştu, birdaha tekrarlanmayacağında dair söz veriyorum. :nod:

Yukarı Alt