Irk düzeni nasıl olsun.

• 100 cap sadece EU ırkı olsun

Votes: 4 7,5%
  • 100 cap sadece CH ırkı olsun

Votes: 34 64,2%
  • 100 cap CH ve EU ikiside olsun

Votes: 17 32,1%
  • ADV elixir dahil edilsin

Votes: 14 26,4%
  • ADV elixir dahil edilmesin

Votes: 31 58,5%
  • FGW olsun

Votes: 21 39,6%
  • FGW olmasın.

Votes: 26 49,1%

• Total voters
    53

lnTerpoL

Bilgiliyim
Arkadaşlar klasik bir oyun tarzıyla 100 cap bir sv açacağız. Sunlar ya kalkacak yada moon itemleri npcye koyup sun itemler için uğraştıracağız. Amacımız sun olan birisi ile olmayan arasında dağlar kadar fark yaratmamak.

Sizden görüş istediğim konu CH-EU mu olsun yoksa Sadece CH mi olsun. Sadece EU ırkı seçeneğinide ekliyorum anket sorusu az gözükmesin diye :)

Bu arada şuna göre cevap veriniz lütfen. Oyunda free diye bilinen beleş hiç bir şey olmayacaktır. Silk satışı olacaktır aynı zamanda online süresine göre silkde gelecektir. Satışlar drekt kredi kartı-mobil ödeme-banka havalesi-paypal üzerinden tasarlanmıştır.

Anketimize oy verirseniz seviniriz.

Eklemek istediğiniz görüşlerinizi konu üzerinden bize iletebilirsiniz.

En Çok Merak Edilenler ( Yorumlarda paylaştıkça buraya ekleyeceğim)
-Sunlar dropta yok çeşitli yollarla alacaksınız bunları. Unique keseceksiniz CTF de player keseceksiniz arenada keseceksiniz bir miktarda gold ile beraber alabileceksiniz. Droplardan kaldırdık.

-Unique sürelerini kısalttık.

-100 cap sv'de bilinen en büyük sorun b4'e gidiş olduğu için direk teleportlar ekledik.

-Uniquelerde 10dg astral-immortal-dress-coin-reverse-global tarzı şeyler düşmekte.

-Max + sınırı olacak bu konudada rahat olabilirsiniz 9-11 civarı bişey olur.

-IP limit olacak.

oyumu sadece ch verirken şöyle bi hata alıyorum>>> Gönderilen form geçersiz. Tekrar göndermeyi deneyin.

Toxic

CreddyTitans
Takımı
Galatasaray
Bu mesaj karabela115 rumuzlu uyeden alinti yapildi
karabela115 demiş ki:
oyumu sadece ch verirken şöyle bi hata alıyorum>>> Gönderilen form geçersiz. Tekrar göndermeyi deneyin.
+1

lnTerpoL

Bilgiliyim
Form göndermiyor. Görüşlerinizi sorun düzelene kadar detaylı olarak yorumlardan alabiliriz.

lnTerpoL

Bilgiliyim
Sonucunda ırklar ne olursa olsun gerekli balance ayarlamaları kesinlikle yapılacaktır. Bayramın 3.gününe açabiliriz halihazırda bekletiyoruz.

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
Bence serverda sun olmazsın, sürekli bota salanlarda sun olacak bilgisayarı elvermeyen yada zamanı olmayanlarda sürekli ezilecek max. moon olmalı diyorum. ve belki ip limit de 2 yada max 3 olursa gerçekten şahane server olur :)

ayrıca kervan ödülünede gold + coin~silk tarzı bişey eklenirse server iş yapabilir :headbang:

Sadece CH taraftarıyım.

Ayrıca PVE server olacaksa şayet, oyun açıldığı gibi giren adamlara event yapmayın (ilerleyen zamanlarda tabii ki de olabilir). Ayrıca yapılan eventlerde çeşitli ödüllerde vermenizi tavsiye ederim. Unique spawn sürelerini kısa tutun, jg cave b4'e soso uniqler atın. (yüksek levelli uniqlerin içerisinden belli başlı silk itemleri de çıkabilir) Titan uniqler olsun. Son olarak rateleri çok düşük tutmayın sadece alchemy ratenin çok düşük olması taraftarıyım. Serverda +15 , +20 itemler görünce insanın oynayası gelmiyor :)

Kervan rateleri mümkün olduğunca max. seviyeye gelsin, eğerki moon itemler konuluyorsa coin sistemli olsun ve coinler job templelerde çıksın.

Bu şekilde gayet eğlenceli ve tadından yenmez bir oyun zevki yaşayabiliriz :thumbsup:

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
Bu mesaj La'l rumuzlu uyeden alinti yapildi
La'l demiş ki:
Sadece CH taraftarıyım.

Ayrıca PVE server olacaksa şayet, oyun açıldığı gibi giren adamlara event yapmayın (ilerleyen zamanlarda tabii ki de olabilir). Ayrıca yapılan eventlerde çeşitli ödüllerde vermenizi tavsiye ederim. Unique spawn sürelerini kısa tutun, jg cave b4'e soso uniqler atın. (yüksek levelli uniqlerin içerisinden belli başlı silk itemleri de çıkabilir) Titan uniqler olsun. Son olarak rateleri çok düşük tutmayın sadece alchemy ratenin çok düşük olması taraftarıyım. Serverda +15 , +20 itemler görünce insanın oynayası gelmiyor :)

Kervan rateleri mümkün olduğunca max. seviyeye gelsin, eğerki moon itemler konuluyorsa coin sistemli olsun ve coinler job templelerde çıksın.

Bu şekilde gayet eğlenceli ve tadından yenmez bir oyun zevki yaşayabiliriz :thumbsup:
+ muhabbetine katılıyorum +5 ten sonrası zor olsun isronun ilk zamanlarındaki gibi +7si olan kraldı :headbang:
moon item dropta olabilir aslında ip limit 2 olduktan sonra makara:

Only chin olsun.100capda hiç sevmediğim özellik moobların çok uzakta olması ve yolun cok sıkıcı olması.

lnTerpoL

Bilgiliyim
Arkadaşlar içinizi rahatlatayım o halde. Söylediklerinizin hepsini zaten hazırladık :nod:

-Sunlar dropta yok çeşitli yollarla alacaksınız bunları. Unique keseceksiniz CTF de player keseceksiniz arenada keseceksiniz bir miktarda gold ile beraber alabileceksiniz. Droplardan kaldırdık.

-Unique sürelerini kısalttık.

-100 cap sv'de bilinen en büyük sorun b4'e gidiş olduğu için direk teleportlar ekledik.

-Uniquelerde 10dg astral-immortal-dress-coin-reverse-global tarzı şeyler düşmekte.

-Max + sınırı olacak bu konudada rahat olabilirsiniz 9-11 civarı bişey olur.

-IP limit olacak.

Sorularınız varsa cevaplarım.

Bu mesaj sytgkdmr rumuzlu uyeden alinti yapildi
sytgkdmr demiş ki:
Sun drop olmasın, moon itemleri alalım o şekilde :D
Moon dropla normal item arasında pek fark yok zaten .Sun olabılır ama zor olsun bence..

Bu mesaj karabela115 rumuzlu uyeden alinti yapildi
karabela115 demiş ki:

senin yerine oyumu ch karakterlerden yana kullandım oynamıyıcak olmama rağmen rahat olabilirsin :D

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
Serverı açmadan önce kapalı beta olarak açarsanız beta test edici olarak katılmak isterim :buddha: :beer: :muck: :headbang: :headbang: :mrgreen:

Uniquelerde 10dg astral-immortal-dress-coin-reverse-global tarzı şeyler düşmekte.
ben bu şekilde pek tasvip etmiyorum herkes unique kovalamayı sevmiyor benim gibi mesela buna başka yöntem bulunabilir.
ayrıca uzun zamandır sox dropları mooblardan düşürme heyecanını yaşayamadık coin sistemleri yada satılan sun lar yüzünden.
bu arada sadece silk satışlı olması güzel..

Yukarı Alt