1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Razer'dan XBOX 360 aksesuarları: Onza ve Chimaera


 1. Chorus

  Chorus Admin

  Kayıt:
  6 Şubat 2007
  Mesajlar:
  333.413
  Beğenilen Mesajlar:
  354
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Taksim/IST.
  Razer'dan XBOX 360 aksesuarları: Onza ve Chimaera


  Bugüne kadar PC oyuncularına yönelik fare, klavye, kulaklık gibi ürünlere imza atan Razer'ın söz konusu ürünlerinden birçoğu, zaman zaman inceleme yazılarımıza konuk olmuştu. Firma 2010 yılında, müşterileri arasına konsol oyuncularını da katmak istiyor. Razer'ın bu amaçla XBOX 360 oyun konsolu için hazırladığı iki aksesuarın lansmanı, ABD'nin Las Vegas şehrinde düzenlenen CES 2010 tüketici elektroniği fuarında yapıldı. Bu aksesuarlardan ilki, Onza adı verilen bir oyun kontrolcüsü, diğeriyse 5.1 kanal ses destekleyen Chimaera adlı kulaklık.

  Razer Onza, tasarım olarak Microsoft'un XBOX 360 oyun kontrolcüsüne benzeyen bir ürün. Üzerinde bir adet programlanabilir tuş bulunan Onza'da, söz konusu tuşa farklı görevler atanabiliyor. Onza'nın analog kontrol çubuklarının sertlik derecesi de ayarlanabiliyor. Razer'ın Hyperesponse adlı hızlı tepki veren tuşlarını barındıran Onza'nın konsol bağlantısı kablo ile yapılıyor.

  [​IMG]


  Razer Chimaera ise sanal çevresel ses sistemiyle 5.1 kanallı ses deneyimi sunan ve üzerinde mikrofon da bulunduran bir kulaklık. Firmanın "Daisy-Chain" adını verdiği sistem sayesinde birçok farklı Chimaera kulaklık birbirine bağlanarak, kullanıcılar arasında özel bir iletişimi kanalı oluşturulabiliyor.

  Sırasıyla 49.99 USD ve 129.99 USD tavsiye edilen satış fiyatları.

  [​IMG]
   
 2. JetHomme

  JetHomme rank8

  Kayıt:
  24 Eylül 2007
  Mesajlar:
  4.653
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Los Angeles
  ps2 Sıktı artık.. ps2 veya xBoxa geçme zamana geldi galiba....