bannedddd

Buralıyım
karabacak demiş ki:
Rational demiş ki:
Yorumlarınız için sağolun arkadaşlar. Oyuna girse charım almasını biliyoruz da giren yok... Evil or Very Mad

geçmiş olsun arkadaşım gerçekten yalnız şu dediğin kafama takıldı oyuna girerse nasıl geri alınıyo char?
:lol: :lol:

Kim olduğunu öğrenecektim ondan sonra çaresine bakacaktım. O manada söyledim yani. :lol:

Rational demiş ki:
karabacak demiş ki:
Rational demiş ki:
Yorumlarınız için sağolun arkadaşlar. Oyuna girse charım almasını biliyoruz da giren yok... Evil or Very Mad

geçmiş olsun arkadaşım gerçekten yalnız şu dediğin kafama takıldı oyuna girerse nasıl geri alınıyo char?
:lol: :lol:

Kim olduğunu öğrenecektim ondan sonra çaresine bakacaktım. O manada söyledim yani. :lol:
bende bi taktiği filan var sandım.

birde şunu soracağım sana sence nasıl bi yolla hacklemiş olabilirler seni? bi başlığa daha yazdım ama kimse cevap vermedi.
birisi çıkıp şu yollarla hacklenebilirsiniz desede yanlış birşeyler yapmasak sabit bi topic olsa süper olur birisi şuna el atsın artık.

bannedddd

Buralıyım
Bilemiyorum beni nasıl hacklediklerini...

Normalde nasıl hacklenirsin onu söyleyeyim de. Şimdi bu bazı dosyaların içine trojan falan koyuyorlar. Bu yolla pc'de girmiş olduğun bilgiler direk karşıdaki kişiye gidiyor. En bilinen yöntemi bu. Onun dışında resimlerin içine falan da yerleştiriyorlar. Aman sen sen ol öyle her şeyi indirme ve oyundan kimseyle arkadaşlık kurma. Kimseyle dedim ama 2-3 kişiyle falan takıl sadece. Wink

Rational demiş ki:
Kimin yaptığını galiba öğrendim Hercules'in ve bu sitenin en şerefsiz insanları... Kim olduğunu anladınız umarım. Ama bunu onların yanına bırakmayacağım ben. Wink
tamam anladıkk :mrgreen:

bannedddd

Buralıyım
Evet arkadaşlar charımı geri aldım. Biz hiçbir şeyi kimsenin yanına bırakmayız bu da bilinsin. Wink

gerçekten çok sevindim beni 42den 46ya tek kuruş para bile almadan kasan güzel insan.. ?!!!!!!...

Yukarı Alt