Herşeyin bir kuralı var. Modluğun'da bir kuralı var o yüzden tartışmayı uzatmıyacağım, KİNG'sin sen.

chuBBy demiş ki:
Herşeyin bir kuralı var. Modluğun'da bir kuralı var o yüzden tartışmayı uzatmıyacağım, KİNG'sin sen.
Nokta.. :) :byes:

ps: noktayı koyan laf oldugu içn yorum yapma mecburiyetinde hissettm kendımı kaçtım topic'den :byes:

Size göre herşey az siz zor inanan insanlarsınız charı Presiz kastım derim yok yüzde yüz plus basmısındır der o gelir az vuruyon der benim amacım ZEVK arkadaşım pre'yle filan işim olmaz. Damage'nin az lıgı cokluguda beni bağlamaz biz bi kac kişiyi insan bildikte paylaştık ama siz hala kötülemeye calısıyorsunuz . Ne diyim size bu yakışır.

Bir topic açarken iyi eleştiriyede kötü eleştiriyede açık olacaksın.Bak 2 arkadaşımız normal demiş bende bana göre fazla yüksek değil demişim bir arkadaşımızda güzel demiş.Sen herkesin güzel demesini bekliyorsan ohooo.Ozaman bende bu resmi alıyım bi topic açayım herkes süper damage desin he ne dersin?
Söyle bakalım haksızmıyım?

ironEyE demiş ki:
Bir topic açarken iyi eleştiriyede kötü eleştiriyede açık olacaksın.Bak 2 arkadaşımız normal demiş bende bana göre fazla yüksek değil demişim bir arkadaşımızda güzel demiş.Sen herkesin güzel demesini bekliyorsan ohooo.Ozaman bende bu resmi alıyım bi topic açayım herkes süper damage desin he ne dersin?

:buddha: :buddha: :buddha: :buddha:

ps: dadas ikide bi kötü yorum yapma hakkımda konuyu ben kapadım sende kapat

_By_DaDaSsS_ demiş ki:
Benim ki süper damage demedim rastgele dedim taxi yaparken planan bişi degil yani capişh ?
Yok anlamadın sen beni.Diyorumki bir topic açarken eleştiriye açık olman gerekiyor. :thumbsup: Sende açmışsın bi topic iyi ve kötü eleştiri almışsın.Bu kadar yani.İnsanların fikirlerine saygı göstermen gerekli. :muck: :nod:

ironEyE demiş ki:
_By_DaDaSsS_ demiş ki:
Benim ki süper damage demedim rastgele dedim taxi yaparken planan bişi degil yani capişh ?
Yok anlamadın sen beni.Diyorumki bir topic açarken eleştiriye açık olman gerekiyor. :thumbsup: Sende açmışsın bi topic iyi ve kötü eleştiri almışsın.Bu kadar yani.İnsanların fikirlerine saygı göstermen gerekli. :muck: :nod:
iron insanların da adamın emegine saygı göstermesi gerekmez mi?
sonuçta ortada bi emek var ve arkadaşımız fotograf PAYLAŞMIŞ artık millet kötü yorum yapıp emegime saygı göstermiyecek diye paylaşım yapmaz bundan emin ol
benim düşüncem bu

ironEyE demiş ki:
Private Sw akar. :mrgreen:
p.s:Onlarin yaptigi kotu yorum degilki,sadece kendi fikirleri.Sanirim bunu soylemekte ozgurdurler. :muck:

ALpique demiş ki:
_By_DaDaSsS_ demiş ki:
İllaki Skilleri koydurucazız aynı skillerle gidip vurun sonra gelin yorum yapın..

birader kötümü dedik herkez yorum yapmakta özgür istemıosan fikirmelrımızı topic'i açtıgımız zaman belırt bizde ona göre yorum yapalım

An'ı yaşıorum gördügüm bu ss ye böle yorum :byes:

+1

Yorum istemıyorsan Acmayacaksın :think:

Takımı
Galatasaray
_By_DaDaSsS_ demiş ki:
İllaki Skilleri koydurucazız aynı skillerle gidip vurun sonra gelin yorum yapın..

Presiz kasmakta kararlısın yani :P
ps:benim kafadansın isro oynasam hayatta pre almam

WeAre

Buralıyım
ya beyler adam bir resim paylaşmış az yada çok demek çok mantıksız tebrikler deyin geçin yada bişey demeden geçin böyle yaparsanız iki tarafda kendini savunma ihtiyacı duyar ve tarışma çıkar

Ps Tebrikler :) güzel dmg

hepsi bu ya

_By_DaDaSsS_ demiş ki:

konu açtığında iyi ve kötü eleştrilere açık olmalısın 8)
ps : damage fena değil cool2:

Yukarı Alt