Arkadaşlar bunu satın bowu satın aldım.rareye çevirsemmi karar veremedim.

biliyosunuz rareye çevirirsem +5 olacak.atağı kaç olur acaba.birde proficiency penalties yiyeceğim lv düşüklüğünden dolayı.birkaç sorum olacak.

1-) bu penaltı kaç lv olunca gideriliyor.
2-)her lv atlamamda silahında penalties olmasına rağmen atağı biraz yükseliyomuş diyolar doğrumu
3-) çevireyimmi ne dersiniz :)

ewet sen lvl atladıkça atak yükselir. çevir ve hemen + bas salı gününe kadar. event bitiyo çünkü

rareye çevirirsem penalties olur atak kaç olur acaba.penalties ile beraber 2700den fazla olursa çevirecem ama az olursa kötü olur

e o zaman diyorum işte itemi rareye çevirip +12 git. salı günü event biticek. neyi bekliyosunuz anlamıyorum. çevirme diyosunuz bide. dostum rareye çevir ve acilen +12 git. böyle bir event bir daha gelmez çünkü

Mopneet

Bu bahsedilen event'ın ne olduğunu biri açıklayabilir mi bana? :)

Tubifex demiş ki:
e o zaman diyorum işte itemi rareye çevirip +12 git. salı günü event biticek. neyi bekliyosunuz anlamıyorum. çevirme diyosunuz bide. dostum rareye çevir ve acilen +12 git. böyle bir event bir daha gelmez çünkü
hacı artı basamıyorum ki +12 basayım.

normal itemlere bile zor +7 basıyorum

şu anda %30 extra alchemy tutma şansı var ve herkes takır takır +12 basıyor. ben +10da kaldım gerçi :) 1 aydır devam ediyor event ve salı günü biticek. sizin nie basamadığınızı anlamadım ama tek proofla +9a kadar gidebiliyorsun şu anda. max +12 o da biraz şans işi pre plus varsa sorun yok tabi

bir keresinde +1 den +2 ye giderken yandı 12dg silahım.

bi kerede +3 den +4e giderken yandı.sonra küfür ettim sattım itemi bunu aldım.

Yukarı Alt