Gala Networks Europe, macera severleri Kara Zindan’ı, Yaratık Çiftliği’ni ve birçok yeniliği keşfetmeye davet ediyor.

http://www.gPotato.eu üzerinden hizmet veren ücretsiz online oyun yayıncısı Gala Networks Europe, fantastik MMORPG oyunu Rappelz’ın yeni bölümünün yayınlanacağını duyurdu. Epic VII: Bölüm 2 - İhtiras bu akşam Türkiye’de, İtalya’da ve Polonya’da yayınlanıyor.

Kara Delik Zindan’ı, 138 seviye üstü tüm oyuncular için kapılarını açarken, birbirinden farklı bölgeler, çok sayıda görev, mücadele ve ayrıca özel bir yaratıktan destek sunuyor. “Çelişki İkizi”, şeytani ve dehşet verici canavarları yenip hayatta kalmaları ve en son boss ile yüzleşmeleri için oyunculara yardım edecek.

Rappelz’daki donmuş yer Kayıp Ada, 130 seviye üstündeki macera severlerin keşif ekiplerine yardım ederek gizemini çözmelerini bekleyecek. Karanlığın Fısıltısı genişleme paketinden sonra gelen bu yeni bölüm, oyuncuları daha fazla mücadeleye çağırırken, bu maceranın ödülü olarak oyuna yeni katılan güzel yaratık “Kainen”i sunuyor.

Yaratıkları evcilleştirmek Rappelz’ın ana özelliklerinden biri. Oyunculara bu konuda yardım edebilmek için İhtiras bölümünde yeni bir Yaratık Çiftliği yer alıyor. Yaratık Çiftliği bileti alarak oyuncular, yaratıklarını belli bir zaman çiftlikte bırakabilir ve onların daha hızlı büyümesini, otomatik olarak seviye atlamasını sağlayabilirler.

Bunların yanında Rappelz maceracıları, halihazırda bulunan birçok özelliğin iyileştirildiğini ve yepyeni birçok özellik görecek. Örneğin; yenilenmiş kullanıcı envanteri arayüzü, kemer sistemi, boss kartları, yeni zırhlar ve silahlar.... Rappelz Epic VII: Bölüm 2 - İhtiras için daha fazla bilgiye rappelz.gpotato.eu/obsession adresinden ulaşabilirsiniz.

Yeni bölüme ulaşmak için sadece ücretsiz gPotato.eu hesabı açmanız, oyunu indirmeniz ve dünya çapındaki 5.000.000’dan fazla Rappelz oyuncusuna katılmanız yeterli.

hocam haberlerin çoğu eski haberin olsun :P, çoğu 1 ay önceki haberler :P

Yukarı Alt