Ghost Spy demiş ki:
Pennywise demiş ki:
kayar demiş ki:
kardeşim ben redseada oynuyom senin carına hayranım ben bana ver biraz girem unuqie kesem :lol:
:lolmuch:
sen beni takipmi ediyorsun bakim :mrgreen: görünmüyosun dedik şimdide kaybolmuyon ya :mrgreen:
sen benden sonra msj yazıyorsun hep yani sen beni takip ediyorsun,düş yakamdan cani kadın :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

sen benden sonra msj yazıyorsun hep yani sen beni takip ediyorsun,düş yakamdan cani kadın :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:[/quote]
bir de kadın yaptı Shocked ağlarım ha :mrgreen: çık hayatımdan yeter bıktım senden :mrgreen:

ne yapmısın sen boyle yaw tebrikler dicem az olck bizim arkadaslar var redsea da diyodu raplex var cok ii flan ama bu ii degil super cok iyi skiller kac k sp yedin onlar için tebrikler 38kez lord super...

Wauuuwwwwwwwww hll mukemmel char :lol: sosun pls :lol: sosun alda roc kesmeye gıdek Shocked Shocked :lol: TBR. extrabeer detective kahvekeyfi

coldu 80 yap o car cok güzel olur RaPLeX paso lord keser o car göreceksin bak extraokk

kacakk demiş ki:
Serhan oyunda duydum charın hacklendimi?Yoksa Şaka mu? Umarım Şakadır..Yoksa Gerçekten Emegine Yazık Oldu Confused Confused
malesef dogru... adamlar mutlaka bir yolunu bulup yapıyorlar yapacaklarını kahvekeyfi

bannedddd

Buralıyım
RaPLeX demiş ki:
kacakk demiş ki:
Serhan oyunda duydum charın hacklendimi?Yoksa Şaka mu? Umarım Şakadır..Yoksa Gerçekten Emegine Yazık Oldu Confused Confused
malesef dogru... adamlar mutlaka bir yolunu bulup yapıyorlar yapacaklarını kahvekeyfi
Aaa geçmiş olsun ya umarım geri alırsın. Confused

Yukarı Alt