Arkadaşlar rapitten sınırsız download edebilicek bi program arıyorum bu proxy gibi programları buldum ama bi çoğunun linki ölü yada güncellenmemiş.bide en önemli olarak burayaprogram koyarsanız resimli ve detaylı bi biçimde lütfen anlatın.

bide rapget programını vermişsiniz yaw ben onu bi türlü yapamadım yaws Embarassed linki kopyalıyom hatalı lin diip duruyo.

bide modeme reset at demeyin lütfen

AzteC'in Karşısındaki evde 'sigaramı' içiyorum. ≠
Takımı
Fenerbahce
furius demiş ki:
Arkadaşlar rapitten sınırsız download edebilicek bi program arıyorum bu proxy gibi programları buldum ama bi çoğunun linki ölü yada güncellenmemiş.bide en önemli olarak burayaprogram koyarsanız resimli ve detaylı bi biçimde lütfen anlatın.

bide rapget programını vermişsiniz yaw ben onu bi türlü yapamadım yaws Embarassed linki kopyalıyom hatalı lin diip duruyo.

bide modeme reset at demeyin lütfen
viewtopic.php?f=34&t=26295 ßu topicde vaR ama senin istediqim proqram yoq modeme Reset atmasanda olur cunqi ßidaha ki indirCeqinde Orda dakika VeriyoLar Sana onun ßitmesini ßeqLemen qeerekiyor.

arkadaşım rapidden sınırsız indirmek istiyorsan ya premium alıcan yada her yüklemeden sonra modemi aç kapa yapıcan başka yolu yok. ama aç kapayı tercih edersen evde kullanıyorsan sorun olmaması lazm.

yok bazeen babam lap topta int ye bağlanırken modemeres atamıyom :lol: ondan arıyom res atmadan sürenin geçebiliceği bir program

Yukarı Alt