Server
Flora
Takımı
Galatasaray
RapidShare Point Generator​

Bedava rapidshare accountunuz olmasını ister misiniz ? Rapidshare collector hesabıyla 10.000 puan toplayan kişilere rapidshare hesabı veriyor. Bu programda size günde 255 puan toplatacak yani 39 günde hiç bir şey yapmadan bir rapidshare account'una sahip olacaksınız.

Kullanımı : Rapidshare'de puan toplamak için , paylaştığınız bir dosyanın indirilmesi gerekmekte . Her indirildiğindede 1 puan alırsınız . İlk önce kendinize bir collector account oluşturun , bunu yapmak için google'dan yardım alabilirsiniz.Oluşturduğunuz collector account'a 5 mb'ten yüksek bir dosya yükleyin .Sonra programı indirip arşivden çıkartın , içinden çıkan programı yönetici olarak çalıştırın . Programı açtığınızda karşınıza gelen "Links" yazılı yere upload ettiğiniz dosyanın linkini koyacaksınız. Sol tarafada rapidshare premium account şifresi ve kullanıcı adı bulup girmeniz gerekiyor Güncel rapid şifrelerini forumlardan veya bloglardan bulabilirsiniz . Start butonuna bastığınızda puan kazanmaya başlarsınız . Günde sadece 255 puan kazanabilirsiniz .

Download Link : http://rapidshare.com/files/246957944/Rapidshare_Points_Generator-www.extraloob.com.rar

Kod:
Rar Şifresi : www.extraloob.com

- Resim Silinmiş.​

Son düzenleme:
Eline sağlık Kemalist :muck: premium account bulabilirsem ben de işlemlere başlayacağım :think:

Bu Yöntemle Puan Kasarsanız Kesin Olarak Rapidshare sizin collector accnizi banlar tavsiyem kullanmamanız 5 mb geçen dosyalar ile çok rahat toplaya bilirsiniz.

du bi deneyelim yahu :D ben var premium acc :D
derken link error der ve bu hikayede burda bitter :D

3 ip de dolu canım :D bidaha ki aya artık zaten programı başka yerden araştırıyorum kemalistinki silinmiş :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Boşuna indirme diye ben sildim :) Artık bir işe yaramıyor.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bLaster demiş ki:
Bu Yöntemle Puan Kasarsanız Kesin Olarak Rapidshare sizin collector accnizi banlar tavsiyem kullanmamanız 5 mb geçen dosyalar ile çok rahat toplaya bilirsiniz.
Bir şey bilmeden konuşma , binlerce kişi bende dahil bu yöntemle puan kastık hiç birimizin hesabına hiç bir şey olmadı :coffee:

Yukarı Alt