Bu Yöntem İle Rapidshare den İstediğiniz Kadar , Sınırsız ve Hatta Aynı Anda İstediğiniz Kadar Dosya İndirebiliyorsunuz..

İlk olarak Firefox un Flashgot eklentisini indircez tabii bu sayede Flashgetle bagintili olarak çalişmaktadir.

Ne Gerek War derseniz inen dosyalar daha saglam geliyor normal indirmekten %75 hiz ve saglamlik alirsiniz.
İlk olarak mozillayi açin.

1. Araçlardan / Eklentileri şeçin

2.Aşagidaki gibi pencere gelicek eger sizde i eklenti yoksa içi boş olucaktir.
hemen eklenti indir deyin.

3.Açilan sayfada hemen üst tarafta FlashGot eklentisi var tıklayin ve download sayfasina gecin

4.Şimdi install Now tıklalım.

5.Şimdi Kur diyerek devam ediyoruz. Ve kurulmasını bekliyoruz..

Zaten dosya ufak oldugundan hizli kuracaktir. bunlari yaptiktan sonra eklenti penceremize 2.resimdekinde Flashgot eklentisi olucaktir.Böylelikle Flashgot’u kurmus olduk.

Not: Proxy eklentisini kurmadan once sizlere saglam bi Proxy sitesi veriyorum

http://www.proxydrom.com/index.php?menu=1

Burdaki Anonproxy Listesindekileri kopyalayin ve Masaüstünde birtane metin belgesi açin ve hepsini içine atin kaydedin ve çıkın.

Şimdi sira Proxy eklentisinde

hemen alttaki siteye girin ve SwitchProxy eklentisini yukarda aynı yaptigimiz gibi kuralim.

https://addons.mozilla.org/extensions/moreinfo.php?id=125

eger hatasiz bunlari yaptiysak iki eklentide o pencerede olucaktir.

Firefox’u kapatip tekrar acin.

Sira geldi proxyleri nasil mozillaya ekliycez?? .

1. Proxy eklentisini kurduktan sonra Yeşille işaretledigim alan gelicek.
kirmizi işaretledim add tıklayin.

2. Hemen ardindan bu kucuk pencere gelicek burda Anonymous secenegini işaretleyin ve next diyin

3.Büyük bi pencere geldi.

siradaki proxy eklentimize bir isim verelim kafaniza gore takilin?
siradaki Browse diyiosunuz ve metin belgesi halindeki hazirlanmiş içi proxylerle dolu metin belgesini secicez.
metin belgesini sectikten sonra Load diyin ve biraz bekleyin proxy listesi aşagida eklenecektir.
Burda proxy’lerin kalma süresi ben 300 yaptim buda size kalmiş ama cok azda yapmayin.
En son olarakta SAve diyosunuz işlem tamam.

4.mozillayi tekrar kapatin acin ilk olarak kızmızı işaretledim yerde NONE yazicak hemen ona tiklayin ve ismini verdiginizi seçin. proxyler hemen devreye gircektir

eger sayfa açilmassa yada rapidshare süre olayi arz ederse hemen apply tusuna basin yeni proxy devreye girsin.

Not: bazi dosyalar eksik geliyor. flashgot eklentisini kurarsaniz sorun olmaz. bu eklenti yinede size kalmiş. Modeme Reset atma yötemini rapid kaldırdım sanırım.

Yukarı Alt