Rap deyicne aklınıza hangi kişi daha ii ??

• Sagopa Kajmer

Votes: 61 71,8%
  • Ceza

Votes: 27 31,8%

• Total voters
    85
Bu iki ismin disinda Sansar Salvo'yu da eklemelisin bence.^^ Bir dinleyin goreceksiniz zati.

Rap pek dinlemem ama bir ara girdiğim bir cs serverinde çalıyordu girişte. Adını felan öğrendim sonra diğer şarkılarına baktım çok güzel. Mode XL'den bahsediyorum. Bence çok iyi bir rapci. Şarkıların sözleri çok manalı.

JetHomme demiş ki:
Rap pek dinlemem ama bir ara girdiğim bir cs serverinde çalıyordu girişte. Adını felan öğrendim sonra diğer şarkılarına baktım çok güzel. Mode XL'den bahsediyorum. Bence çok iyi bir rapci. Şarkıların sözleri çok manalı.
ModeXL bir kisi degil 2 kisi. :mrgreen: Fakat dagildi grup sudan sebeplerle. :coffee:

Adith demiş ki:
JetHomme demiş ki:
Rap pek dinlemem ama bir ara girdiğim bir cs serverinde çalıyordu girişte. Adını felan öğrendim sonra diğer şarkılarına baktım çok güzel. Mode XL'den bahsediyorum. Bence çok iyi rapciler. Şarkıların sözleri çok manalı.
ModeXL bir kisi degil 2 kisi. :mrgreen: Fakat dagildi grup sudan sebeplerle. :coffee:
2 kişi olduğunu biliyorum. Bir ara çok fena sarmıştım bütün şarkılar mevcut bende :lol:

Sagopa dinlerken o kadar çok sıkılmaya başladım, ki 1 seneden uzun bir süre sagopa dinlemişliğim vardır eskisine göre daha da yavaşladı bu da beni yeni arayışlara itti açıkçası bu nedenle Ceza, Şanışer, Mozole, ModeXL dinliyorum.

Kwanza demiş ki:
Sagopa dinlerken o kadar çok sıkılmaya başladım, ki 1 seneden uzun bir süre sagopa dinlemişliğim vardır eskisine göre daha da yavaşladı bu da beni yeni arayışlara itti açıkçası bu nedenle Ceza, Şanışer, Mozole, ModeXL dinliyorum.
Şehinşah ve Sansar Salvo dinlemenide oneririm sana. :beer:

Adith demiş ki:
Kwanza demiş ki:
Şehinşah ve Sansar Salvo dinlemenide oneririm sana. :beer:
Tabi, hepsini dinlemişliğim vardır sadece yazmayı unutmuşum. :nod:

Yukarı Alt